WOŚP… idea słuszna-trzeba pomagać chorym, biednym ludziom ,ale gdy w fundację …

WOŚP… idea słuszna-trzeba pomagać chorym, biednym ludziom ,ale gdy w fundację , która miała łączyć Polaków podzieliła ich na tych ” dobrych” wspierających i tych złych, którzy nie wspierają i mają wątpliwości m.in.co do zarządzania tą fundacją. Chociażby 600 mln złotych zalegające na kontach WOŚP, kupowanie nieruchomości itp. W normalnej fundacji przy takich nieprawidłowościach związanych z rozliczeniami mielibyśmy najazd urzędu skarbowego, policji i prokuratora,a tutaj nawet TVN nie zagląda,ani nie podejmuje tematu. Dla mnie WOŚP to przybudówka partii PO, zresztą widać to dzisiaj w relacjach. Pytanie do wszystkich oburzonych osób o strzelanie w sylwestra…dziś światełko do nieba nie przeszkadza?

Hasło tegoroczne to „płuca po pandemii” – to jest groteska!🥵 Najpierw próbowali nas zamykać i zmuszać połowę mniej myślących Polaków do szczepień, maseczek, dzięki, którym niektórzy mają płuca jakie mają …i teraz na białym koniu wjeżdża Owsiak i będzie nam te płuca leczył po plandemii 🙃🙃

65 osób polubiło posta