WOLSKI vs. RADZIEJEWSKI: ODTAJNIENIE PRZEZ MON PLANU UŻYCIA SIŁ ZBROJNYCH TO POLITYCZNA KATASTROFA

🔴 CZYTAJ TEKST MIESIĄCA M. BUDZISZA ”MINISTERSTWO PUDRUJE RZECZYWISTOŚĆ. GORZKA PRAWDA O ROZBUDOWIE POLSKIEJ ARMII”:
🔔 RUSZYŁA PRZEDSPRZEDAŻ PIERWSZEGO POLSKIEGO WYDANIA – „ASTROPOLITIK. KLASYCZNA GEOPOLITYKA W ERZE KOSMICZNEJ”:
👉 ZOBACZ KSIĄŻKĘ B. RADZIEJEWSKIEGO „MIĘDZY WIELKOŚCIĄ A ZANIKIEM. RZECZ O POLSCE W XXI w.”:
🔴 WSZYSTKIE TREŚCI NK CZYTASZ I OGLĄDASZ TERAZ ZA DARMO DZIĘKI WSPARCIU DARCZYŃCÓW. ZOSTAŃ JEDNYM Z NICH!:

⏩ Wspieraj bezpośrednio nasz kanał YT poprzez przycisk „wesprzyj” pod dowolnym filmem i otrzymuj bonusy: bit.ly/3JGeXDh
🔔 SUBSKRYBUJ NOWĄ KONFEDERACJĘ: 🔔
🔴 ODWIEDŹ KSIĘGARNIĘ NK:

„W obecnej burzy politycznej mowa o ujawnieniu Planu Użycia Sił Zbrojnych – jest to najważniejszy dokument strategiczny Sił Zbrojnych RP, a więc nieprawdą jest, że nie mamy strategii ani planowania, wszystko jest to jednak rozbite na szereg dokumentów doktrynalnych.
Nie bez przyczyny dokumenty strategiczne na Zachodzie posiadają co najmniej 50-letnią klauzulę tajności, gdyż nowsze plany wynikają z planów poprzednich.” – mówi Jarosław Wolski, gość cotygodniowej rozmowy w cyklu ”Pomówmy realnie”!

Jarosław Wolski – politolog, dziennikarz, publicysta oraz cywilny analityk zajmujący się wojskiem i obronnością, specjalizujący się w broni pancernej i przeciwpancernej, twórca kanału „Wolski o wojnie” oraz autor książki „Spokojnie o wojnie”.

Materiał został nagrany 18.09.2023

🔔 SPRAWDŹ KSIĄŻKĘ ROBERTA KURASZKIEWICZA „ŚWIAT W CIENIU WOJNY”:

🔔 ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z WSZYSTKIMI TREŚCIAMI NK:

⏩ Wspieraj Nas również na Patronite. Zostań naszym patronem:

Nasze media:
👍 Facebook:
👍 Twitter:
👍 LinkedIn:

🔴 WSPIERAJ NOWĄ KONFEDERACJĘ:

#Wolski #Radziejewski #PomówmyRealnie #NowaKonfederacja #wojskopolskie #MON #SiłyZbrojneRP #obronność