WOJNA WOJNĄ, ALE INTERES SIĘ MUSI KRĘCIĆ: UKRAIŃCY MASOWO REJESTRUJĄ FIRMY W PO…

Podobne

Udostępnij


🛑 WOJNA WOJNĄ, ALE INTERES SIĘ MUSI KRĘCIĆ: UKRAIŃCY MASOWO REJESTRUJĄ FIRMY W POLSCE… I TO NIERAZ W NAJLEPSZYCH BRANŻACH‼

👉 48 000 firm zarejestrowali w Polsce Ukraińcy… W CIĄGU OSTATNICH 2 LAT‼ Jakim cudem❓🧐 Kobiety i dzieci uciekające przed wojną nagle znalazły żyłkę do interesu❓ W samym 2023 roku tych firm było 30 325, co stanowiło aż 10% WSZYSTKICH firm zarejestrowanych w Polsce tego roku.

Jedna dziesiąta firm z danego roku to firmy ukraińskie. Przemyślcie to.

👉 Najwięcej zostało zarejestrowanych działalności gospodarczych w branży budowlanej, informatycznej i usługowej. Firmy w obcym kraju nie zakłada się, gdy planuje się być w nim miesiąc. Oni chcą się tu osiedlać i korzystać z warunków, jakie zapewnia im Polska, będąc jednocześnie skrajnie wykorzystywaną przez ich rodzime państwo.

🛑 A przecież problem dopiero się rozwija, bo od początku kryzysu uchodźczego mamy dopiero niecałe dwa lata. Co będzie później? Już teraz polski biznes obawia się ogromnej ukraińskiej konkurencji, która ze względu na zamieszanie w państwie ma często niewiadome pochodzenie, finansowanie i zaplecze. A przecież mamy też do czynienia z gigantycznym problemem konkurencji, która NIE jest na naszym terenie, tylko przez nieuczciwe przepisy zalewa nasze rynki. Mowa oczywiście o rolnictwie i transporcie z Ukrainy.

🧐 Już teraz aż 27% polskich przedsiębiorców obawia się konkurencji ze strony firm ukraińskich!

🛑 DOŚĆ naiwnej polityki względem Ukrainy‼
✅ Podajcie dalej‼

219 osób polubiło posta

Źródło

3 KOMENTARZE

  1. To samo dotyczy przybyszy z Białorusi. W ich przypadku niektóre statystki wzrastają szybciej niż Ukraińcom. To już nie są zamiary, oni już stworzyli sobie zaplecze do działania i osiedlili się na stałe. Firmy firmami, ale ile mieszkań zakupili. Będziemy mieć skutki za kilka/kilkanaście lat. Niektóre już mamy. Jednak to już się wydarzyło i jest to proces nie do zatrzymania a na pewno nie do cofnięcia.

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj