WOJNA DOMOWA W USA PRZEZ MASOWĄ IMIGRACJĘ Problem nielegalnej imigracji w USA…

Podobne

Udostępnij


🔥🇺🇸 WOJNA DOMOWA W USA PRZEZ MASOWĄ IMIGRACJĘ❓🧐

🇺🇸 Problem nielegalnej imigracji w USA jest już na takim poziomie, że ma szansę zdestabilizować cały kraj. Greg Abbott, gubernator Teksasu dzielnie broni granic stanu, a więc i kraju. Kolejni gubernatorzy dołączają do niego, a gdy w grę wchodzi rozstawianie wojska i Gwardii Narodowej, sprawa robi się poważna.

‼ Nie trzeba wielkich analiz, by zrozumieć, że potencjalny konflikt wewnętrzny ocierający się o wojnę domową w USA, naszym kraju sojuszniczym, jest dla nas bardzo groźny. Może za to być bardzo na rękę Rosji, jeśli Amerykanie będą zbyt zajęci swoimi sprawami.

🇵🇱 Jako Polska, musimy uczyć się na błędach USA. Hasła o tym, że USA jest „krajem imigrantów” zakładające, że każdy imigrant jest taki sam, tak samo żyje, pracuje i ma te same cele, nie mają kompletnie sensu w dzisiejszym świecie. Stany budowali imigranci z Polski, Niemiec, Szkocji, Wielkiej Brytanii i innych krajów Europy, a łączyła ich jedna bardzo ważna rzecz: wspólne dziedzictwo kultury chrześcijańskiej, etos pracy, ucywilizowanie. A teraz porównajcie np. to z bandami BLM, które w 2020 roku przetoczyły się przez USA.

🇵🇱 U nas jest nieco prościej. My nie jesteśmy krajem imigrantów i nigdy nie byliśmy. Siła Polski płynęła zawsze z jedności, a wszelkie zapędy multikulti kończyły się dla nas ogromnymi problemami, wewnętrznymi próbami destabilizacji, działaniem na rzecz okupanta/atakującego i tak dalej.

🇵🇱 Próbuje się nam narzucać inne spojrzenie na te sprawy, bo tego wymaga unijna, postępacka polityka otwartych granic, na co nie możemy pozwolić. Pamiętać trzeba o jednym: masowa imigracja to narzędzie wojny z narodami i ich państwami. Kraj zalany ludnością skrajnie odmienną od tej rdzennej pogrąża się w konflikcie i skupia na walkach wewnętrznych zamiast na rozwoju i polityce zewnętrznej. W obliczu wojny zaraz przy polskiej granicy jest to OSTATNIE, czego nam trzeba. Zresztą kłótni w polskiej polityce mamy i tak aż zadość.

🛑 Po rozdaniu obywatelstw dodatkowo przepada na zawsze jakakolwiek szansa na zwycięstwo prawdziwie polskich sił politycznych w demokratycznych wyborach. Odpowiedzmy sobie, czy chcemy, by rządził nami ktoś, kto stawia np. interesy imigrantów ponad nasze, polskie. W krajach Zachodu tak właśnie się dzieje.

🛑 Powiedzmy stanowcze NIE masowej imigracji‼
✅ Podajcie dalej‼

465 osób polubiło posta

Źródło

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj