Wnieśliśmy do Sejmu dwa projekty ustaw. Kwota wolna od podatku w wysokości dwu…

Podobne

Udostępnij

Wnieśliśmy do Sejmu dwa projekty ustaw.

Kwota wolna od podatku w wysokości dwunastokrotności minimalnego wynagrodzenia za pracę, ale nie mniej niż 60 tysięcy złotych oraz dobrowolny ZUS dla przedsiębiorców.

Zobaczymy, ile warte są obietnice nowej koalicji rządowej.Źródło

30 KOMENTARZE

  1. Nie musicie udowadniać że kłamią. Musicie rozegrać to tak by wasze ustawy przechodziły. To tyle i aż tyle. Oczekuje sukcesów a nie wytykanie słabości innych. Trzeba być politykiem i nie grać bohatera. Skuteczność jeszcze raz skuteczność!!! Możecie obrażać się jak JKM ale czy to właściwa droga?

  2. Kwota wolna powinna być do ok 150 tys per Capita, czytaj podwójnego rocznego minimalnego wynagrodzenia. Zmienilibyśmy nasz kraj w raj dla ludzi pracy. Uwierzcie żadne socjalne rozdawnictwo dla klas niżej i średniej nie byłoby potrzebne.

  3. Warto by było zastanowić się nad kredytami hipotecznymi które wzrosły o 100%. Cenami światła, czynszów w blokach. Czemu paliwo na stacjach znów zaczyna kosztować 7 zł. Składka zdrowotna dobijająca przedsiębiorców. Jest dużo do zrobienia.

  4. Już wiadomo że będą nic nie warte. Ale że dzień Po wyborach mówił że wakacje od ZUS w czasie trudnym ale nie zdefiniował co to czas trudny . A po 2 marszałkiem sejmu zostaje ktoś kto się cieszy z dyplomu dzielny pacjent jak dla dziecka i boi się śmieciarki na stacji. Litości.

spot_img