WŁAŚNIE PRZED TYM OSTRZEGAŁ KRZYSZTOF BOSAK!

WŁAŚNIE PRZED TYM OSTRZEGAŁ KRZYSZTOF BOSAK!
#shortsyoutube #konfederacja #konfederacja2023 #grzegorzbraun #konfederacjakoronypolskiej #krzysztofbosak #nowanadzieja #ruchnarodowy #sławomirmentzen #politics #polityka #radiozet #rmffm

#superexpress #wybory2023 #sejmrp #sejm

Źródło: yt/Konfederacja

#WŁAŚNIE #PRZED #TYM #OSTRZEGAŁ #KRZYSZTOF #BOSAK

1. Skończcie z poprawnością polityczną. Po coś broń mają. Napastnik powinien tam teraz leżeć i krwawić – gość, który atakuje polskiego mundurowego nożem powinien zostac na miejscu zastrzelony.
    Składając przysięgę, jest tam element o tym, by bronić granić oraz honoru żołnierza polskiego.
    A zasady prawa użycia broni, którego trzeba się na pamięć nauczyć tez w takiej sytuacji prawnie pozwalają na strzelanie do bydlaka. Jakie mają instrukcje jest bez znaczenia. Prawo ma pierwszeństwo, a to jeśli ktoś nie był w wojsku to w skrócie – wydają komende o zatrzymaniu się, w razie braku reakcji – ponowienie i wycelowanie broni, następne 3ci raz i przeładowanie i potem w razie dalszego braku reakcji strzał ostrzegawczy, a następnie w delikwenta. Tak procedura jest idiotycznie długa ale da się to zrobić w kilka sekund – wszystko zgodnie z zasadami.