Witold Tumanowicz: Unia Europejska nas oszukała!

Wesprzyj nas! Przekaż darowiznę na stronie 👉
Samorządowa Piątka Konfederacji:
1️⃣ Rozbijemy układy
👉 Dość skorumpowanych układów rządzących małymi ojczyznami!
2️⃣ Własny dom to wolność
👉 Stop przymusowym remontom klimatycznym budynków, na które nie będzie stać wielu Polaków!
3️⃣ Polska zdrowa żywność
👉 Odrzucamy Zielony Ład, nie godzimy się na zalewanie Polski produktami rolno-spożywczymi z Ukrainy!
4️⃣ Samorząd pełen energii
👉 Dość polityki klimatycznej UE i szalejących rachunków za prąd!
5️⃣ Wolność przemieszczania się
👉 Nie dla tzw. stref czystego transportu i podatków od aut spalinowych!
Subskrybuj nasz kanał:
Chcesz wiedzieć więcej? ⬇⬇⬇

Lajkuj, subskrybuj, obserwuj i dołączaj do nas na naszych stronach, grupach i kontach:
na Instagramie:
na Facebooku:
na Twitterze:
na TikToku:
Podcasty Konfederacji:
Oficjalna strona:

Chcesz pomóc Konfederacji? Udostępniaj nasze treści!

Zapraszamy na kanały naszych liderów.

#KonfederacjaBezpartyjni #WitoldTumanowicz #Lublin
————-
✅ Zaproś znajomych i rodzinę do subskrybowania naszego kanału, wysyłaj im nasze filmy, zachęcaj do głosowania na Konfederację i pomóż nam rozbić „bandę czworga” z PiS, KO, Lewicy i PSL!

Zgadzasz się? Chcesz nas wesprzeć?
Polub 👍
Skomentuj 💬
Podaj dalej ➥

Konfederacja, Konfederacja Wolność i Niepodległość, polityka, Witold Tumanowicz: Unia Europejska nas oszukała!

1. Życzę powodzenia w wyborach, i oby to co Konfederacja jak i samorządowcy mówią zamieniło się w czyny jak wygrają wybory. Gadać dożo i fajnie to można, ale czyny to inna sprawa. Ostatnio na swiat zachodni padł blady strach i lekki dreszczyk po oznajmieniu Her Tuska o możliwej wkrótce wojnie z Rosja. Co za brednie, i świat tego słucha. A dlaczego brednie? Pomyślcie sami, jak to się ma z faktem, że Putin zapowiada, że nie tylko chce Rosje zrobić 4 ekonomią swata, ale też mówi, że zbuduje lepszą platformę do gier komputerowych niż xbox czy play station. Czy człowiek o takim myśleniu czy zamiarach ma plany wojować z całym światem?

2. Jest to pierwszy raz,kiedy nie zgadzam się z oceną reprezentanta konfy.
    Unia nas nie oszukała,to wierutna bzdura.Ostatnie/?/wydarzenia,kiedy to morawiecki po złożeniu podpisów na stosownych dokumentach,po powrocie do kraju stwierdza,że Unia go/nas oszukała.
    Natychmiast do pudła z szują.Podpisywał dokumenty których nie rozumiał😮?
    Wizyty w Davos były na wezwanie?
    Świadomy suczy syn,złodziej i kłamca,śmie publicznie występować?
    Czyim jest/był przedstawicielem?

3. Zgasła w sejmie im chanuka
    Sedzia paragrafów szuka
    W partii tez Go zawiesili
    Wszyscy Żydzi się zdziwili
    Wziąt Braun w rece swe gaśnice
    Potem wyszedt na mównice
    Bronit człowiek polskiej wiary,
    Bo nie w głowie mu dolary
    My szacunek Wielki mamy
    Pana Brauna dziś wspieramy!!!❤❤❤❤❤

4. Ten który oszukuje, postępuje co najwyżej nieetycznie, ale głupim jest ten który daje się oszukiwać. Dlaczego ja powiedziałem – nie Unii Europejskiej? Śmierdziała mi już biurokracją w latach '90 kiedy, w mojej branży, Polskie Prawo Celne, kilkustronicowe, zastąpiono Kodeksem Celnym, grubości jednego tomu Encyklopedii PWN, wprowadzającym procedury, które bez kartki, trudno nawet wyartykułować, a obrót towarowy z zagranicą i tak sprowadzał się do tego samego.

5. Oto OZE :
    Łopaty są z kompozytu i nie da się ich poddać recyklingowi. To samo Akumulatory z aut elektrycznych sama trucizna. Panele PV to półprzewodniki zalane w żywicy nie jesteś ich w realnie w stanie rozdzielić, a co dopiero faktycznie przywrócić do obiegu. Panele z monokryształu krzemu są wykonywane wyłącznie z piasku dziewiczego, tak aby defekty był poniże 1 promila struktury, nikt nie recyklinguje krzemu, o domieszkach nawet nie ma co wspominać.