Wipler: to czas, żeby Janusz Korwin-Mikke udał się na emeryturę | #RZECZoPOLITYCE

Podobne

Udostępnij

Gościem programu Jacka Nizinkiewicza #RZECZoPOLITYCE był Przemysław Wipler, poseł Konfederacji.

Więcej na stronie: rp.pl
Twitterze: twitter.com/rzeczpospolita
Facebooku: facebook.com/dziennikrzeczpospolita
Linkedin: linkedin.com/company/rzeczpospolita/

żródło

20 KOMENTARZE

  1. Panie Wipler, jezeli zalezy Panu na Konfederacji, to prosze zostawic te ataki na Ojca Zalozyciela partii. Dlaczego Konfa nie wspierala JKM i nie pozwolila na pozew do sadu w ramach prawa wyborczego? Po prostu. Przeprosic JKM, przywrocic mu prawa w partii ktora zalozyl i zglosic jego kandydature do Eurokolchozu. Zakopac row, bo stracicie calkowicie poparcie.

  2. Nie da się tego słuchać. Szczawie zatracili ideały. Wipler chamie bez honoru. Gdyby nie JKM to byś dalej był w odstawce politycznej. Twój powrót wraz z przyjęciem na listy wyborcze Siarkowskiej i Banasia był przyczyną złego wyniku Konfederacji. Drugą przyczyną były złe decyzje Tumanowicza, kolejnego śmiecia bez honoru. Trzeba było was wywalić z list natychmiast. Niestety Tumanowicz zaspał, a jak już sondaże osiągnęły poziom z zeszłych wyborów to obudził się z ręką w nocniku.

  3. Wipler ocenia Korwina…przeciez to miernota moralna i intelektualna…
    Karina bedzie napewno "swietna" poslnka, z niemowlakiem przy piersi i dwojka maluchow na kolanach…zenada!
    A ci "odklejency" w czasie plandemii i terroru sanitarnego zrobili wielokrotnie wiecej dla Polakow, niz cala konfederacja, z wylaczeniem posla Brauna…

  4. Są tacy cwaniacy, którzy przez parę lat siedzieli daleko od polityki, ale jak wyczuli, że jest dobra koniunktura, to jednym susem znajdują sobie odpowiednią partię i wskakują na sejmowe ławy. Nie wiadomo skąd, nie wiadomo dlaczego pan Wipler raptem zapałał miłością do Konfederacji. Co się takiego stało? Ktoś prosił, ktoś kazał wykonać robotę?

spot_img