Wielu z Was żyje sprawą Olka Suleja, który od dwóch lat jest więźniem w Domy Dz…

Podobne

Udostępnij


🆘️ Wielu z Was żyje sprawą Olka Suleja, który od dwóch lat jest więźniem w Domy Dzieci w Pęcherach – nasza Fundacja w tej sprawie oprócz wsparcia osobistego, zobligowała się zabezpieczyć pomoc prawną dla mamy oraz babci – obie Panie mają dobrych, sprawdzonych i profesjonalnych pełnomocników: Pani Agnieszka (mama) jest pod opieką Radca prawny Anna Kubala – Anna Kubala attorney at law, a Pani Agata (babcia) jest pod opieką adwokata Bartłomieja Trętowskiego. Oboje mecenasi traktują tę sprawę z najwyższym poświęceniem i ulgowo, jeśli chodzi o wynagrodzenia – oczywistym jest jednak, że każdy ma swoje rachunki i jakieś koszty obsługi prawnej muszą być.

👉 Dlatego poniżej przedstawiamy rozliczenie końcowe Kancelarii Bartłomieja Trętowskiego za prowadzenie sprawy w pierwszej instancji, a drugą instancję Pan mecenas obsługuje pro bono.

✅️ Jesteśmy w sprawie Olka na etapie apelacji, ale już mamy „mały” sukces, a nawet dwa‼️:
1️⃣ Tuż przed terminem pierwszej rozprawy (zaplanowana była na 10 kwietnia) sąd wydał zarządzenie z urzędu, aby babcia i mama mogły się zobaczyć po ponad roku całkowitego braku kontaktu z Olkiem – takie spotkanie zostało wyznaczone na wielkanocny poniedziałek, 1 kwietnia. Spotkanie oczywiście się odbyło.
2️⃣ Po pierwszym posiedzeniu w Sądzie Okręgowym, które obyło się 10 kwietnia, sędzia zobligował się, że wyda jakieś zarządzenie o spotkaniach z dzieckiem – i rzeczywiście 17 kwietnia sąd zarządził, aby babcia Olka, Pani Agata, do czasu rozstrzygnięcia apelacji mogła dwa razy w tygodniu zadzwonić do wnuka (na 30-minutową rozmowę) oraz dwa razy w miesiącu, w drugą i czwartą sobotę miesiąca mogła osobiście odwiedzić Olka (na 4 godziny każda wizyta).

✅️ Mamy nadzieję, że to jest światełko w tunelu i że zmierzamy we właściwym kierunku w tej sprawie.

💸 Opłacenie poniższej faktury możliwe jest tylko i wyłącznie dzięki Państwa wsparciu (Państwo nas nie finansuje), dlatego za każdy wyraz zaufania do nas poprzez wsparcie, z góry dziękujemy – o tym jak nas wesprzeć, informujemy w komentarzu.

#DziękujeMYŹródło

2 KOMENTARZE

spot_img