Wiele osób mnie o to pytało, więc uspokajam. W tym roku również odbędzie się, ju…

Podobne

Udostępnij


Wiele osób mnie o to pytało, więc uspokajam. W tym roku również odbędzie się, już po raz piąty, trasa Piwa z Mentzenem!

Zaczynamy już za dwa tygodnie z kawałkiem!

Plan jest taki jak zwykle: pijemy piwo, a ja przez około 40 minut opowiadam o polityce i politykach, podatkach i ekonomii.

Później dalej pijemy piwo, a ja odpowiadam na Wasze pytania. Na koniec dalej pijemy piwo, robimy zdjęcia i dobrze się bawimy.

Trasy kampanijne są fajne, ale trasa Piwa z Mentzenem jest tym, na co czekam cały rok. Na żadnych innych spotkaniach się tak dobrze nie bawię 🙂

Wstęp jest wolny, ale liczba miejsc jest ograniczona, a z doświadczenia wiem, że nie potrzebuję zwozić ludzi autokarami na te spotkania, dlatego lepiej przyjść szybciej i zająć sobie miejsce.

Do zobaczenia!Źródło

42 KOMENTARZE

  1. Mentzen znowu się upije i będzie pieprzył od rzeczy. A WYZNAWCY I FANATYCY Konfederacji bardzo chętnie nazywają debilami, durniami, czy idiotami wszystkich kwestionujących jej działania. Ci co to robią zwykle nie wiedzą, że to właśnie oni sami są tymi durniami i łykają jak pelikan – bez weryfikacji w innych źródłach – wszystkie głupoty, które transmituje z Rosji i działa na jej rzecz poprzez promocję anarchii, czy warcholstwa 😎. Wg JKM jest to nawet 98% elity wyborców Konfederacji, o których on dosadnie i otwarcie wypowiedział, wspominając jednocześnie, że swojego programu Konfederacja nie zamierza realizować. Mimo iż JKM został wyrzucony za to Konfederacji m.in. przez swojego ziecia Bartłomieja Pejo i namaszczonego na następcę Sławomira Mentzena, czy rusofila Krzysztofa Bosaka, nic się nie zmieniło w Konfederacji. Bo i po co – wejdzie Rosja i zrealizuje swój, a Konfederacja jej w tym pomoże 😎. Zatem program Konfederacji – programem wyłącznie dla IDIOTOW! Źródło: Janusz Korwin Mikke 😎 https://fb.watch/lTqkiSDQhn/

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj