Wiek Chrystusowy Dziś kończę 33 lata. Ile lat jeszcze czeka mnie na tym świecie…

Podobne

Udostępnij


Wiek Chrystusowy

Dziś kończę 33 lata. Ile lat jeszcze czeka mnie na tym świecie zanim trafię przed Boży Sąd? Nie mam pojęcia!

Od wieku nastoletniego buntowałem się przeciwko światu. Buntowałem się przeciwko hipokryzji, zepsuciu, szukałem szczęścia i przygody. Być może, gdybym jako nastolatek nie spotkał paru osób na swojej drodze, to dziś byłbym działaczem lewicy albo nacjonalistą – ateistą?Kto to wie? Na szczęście dla mnie, ten scenariusz się nie zmaterializował.

Po drodze było liceum, działalność w Młodzieży Wszechpolskiej, Ruchu Narodowym, studia, praca zawodowa, praca poselska, ślub że wspaniałą żoną Mariką i narodziny córeczki Marii.

Mimo młodego wieku zdobyłem jakieś tam życiowe doświadczenie. Pracowałem jako menedżer, handlowiec, analityk, poseł, magazynier, hydraulik, piekłem ciasta w cukierni, wykańczałem domy i mieszkania, pracowałem jako kelner. Jestem młody i mam sporo sił. Jeszcze wiele rzeczy z pewnością muszę się nauczyć. Czekają mnie nowe wyzwania, że zawodowe, rodzinne, w pracy społeczno – politycznej. Już niedługo nowe informacje o tym w jaki sposób będę wspomagał swoimi umiejętnościami nasz projekt polityczny tj. Konfederację i Ruch Narodowy.

Wiele w życiu można zrobić, wiele osiągnąć ale nic nie będzie przynosiło dobrych owoców jeśli nie będziemy zawierzać swojej pracy i trudów Panu Bogu.

„Tak Bogu ufaj, jakby całe powodzenie spraw zależało tylko od Boga, a nie od ciebie; tak jednak dokładaj wszelkich starań, jakbyś ty sam miał to wszystko zdziałać, a Bóg nic zgoła!” – św. Ignacy Loyola

Pozdrawiam cieplutko i dziękuję za podesłane życzenia!Źródło

spot_img