Widzimy się jutro na debacie rolniczej kandydatów do PE w okręgu nr 12 Do zobac…

Widzimy się jutro na debacie rolniczej kandydatów do PE w okręgu nr 12 🇵🇱🌾🚜 Do zobaczenia w Oleśnicy!

Konfederacja Konfederacja Korony Polskiej Korona Młodych Korona Wrocław Grzegorz Braun Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Włodzimierz Skalik Roman Fritz – Poseł na Sejm RP Pobudka Parlament Europejski – Biuro w Polsce Radio Wrocław farmer.pl Top agrar Polska Tygodnik Poradnik Rolniczy Świat Rolnika Dolnośląska Izba Rolnicza NSZZ Rolników Indywidualnych Solidarność Mazowsze Rolnikhandluje Rolnik Info Konfederacja Rolniczo Konsumencka Jest Rolnik, Jest Żywność Regionalny Związek Rolników Kółek i Organizacji Rolniczych w Legnicy Fundacja RolnikHandluje Rolnicy z gminy Oleśnica i okolicy PROTESTY POLSKICH ROLNIKÓW Polskie Kanały Rolnicze na YouTube NSZZ Rolników Indywidualnych „Solidarność”

43 osób polubiło posta

1. Przez tysiące lat uprawiano ziemię bez dopłat, powstawały całe latyfundia bez dopłat, RON była rolniczą potęga bez dopłat. Cały świat oprócz ZSRE uprawia ziemię bez dopłat. Aktualnie ceny płodów rolnych są cenami sprzed 20 lat, gdzie koszta wzrosły ogromnie.