Widzieliście wczoraj „wywiad” pana Kraśki ze Sławomir Mentzen? To był chyba jeden z najbardziej skandalicznie przeprowadzonych „wywiadów” w polskiej polityce. TVN udowodnił, że niczym nie różni się od TVP – tak samo obrzydliwa propaganda.

Tym bardziej prosimy o wsparcie i mobilizację! Nie dajmy się kłamliwym atakom ze strony PO, PiS i służącym im mediom! Oni wiedzą, że Konfederacja jest siłą, która może wywrócić im stolik. Dlatego 15 października głosujemy na KONFEDERACJĘ!

Witold A. Stoch – ostatnie (24.) miejsce na liście Konfederacja w okręgu nr 36 (Kalisz, Leszno, Ostrów Wielkopolski, Pleszew, Jarocin, Kępno, Ostrzeszów, Gostyń, Krotoszyn, Kościan, Rawicz i okolice).

#Konfederacja #KonfederacjaKontratakuje #Stoch2023