Wiatrakowi lobbyści chcą wywłaszczać Polaków!

Wrzutki „klimatycznych” lobbystów od Platformy i Trzeciej Drogi
Subskrybuj nasz kanał:
Chcesz wiedzieć więcej? ⬇⬇⬇

Lajkuj, subskrybuj, obserwuj i dołączaj do nas na naszych stronach, grupach i kontach:
na Instagramie:
na Facebooku:
na Twitterze:
na TikToku:
Podcasty Konfederacji:
Oficjalna strona:

Chcesz pomóc Konfederacji? Udostępniaj nasze treści!

Zapraszamy na kanały naszych liderów: @GrzegorzBraunTV

#Konfederacja #Wiatraki #Wywłaszczenie
————-
Zgadzasz się? Chcesz nas wesprzeć?
Polub 👍
Skomentuj 💬
Podaj dalej ➥
✅ Zaproś znajomych i rodzinę do subskrybowania naszego kanału, wysyłaj im nasze filmy!

Wiatrakowi lobbyści chcą wywłaszczać Polaków!

1. Ja mam pytanie do zwolenników Konfederacji i Brauna. Abstrahując od kwestii zmian klimatycznych, rozumiem że w to nie wierzycie więc ten temat zostawmy. Zostawmy też temat wpływu na ludzie zdrowie, bo jak rozumiem macie w dupie to, czym oddychacie tak długo jak kasa w portfelu wam się zgadza i macie na weekendowe przyjemności. Patrząc dalekosiężnie, węgiel nie jest odnawialnym źródłem energii. Póki co Polska węgla ma dużo, ale nie będzie to trwało wiecznie. Jaką macie wizję rozwoju energetyki w obliczu faktu że węgiel kiedyś w końcu się wyczerpie? Skoro nie uznajecie wszystkich źródeł odnawialnych? Energetyka jądrowa? Myślicie że jak się węgiel w końcu skończy to Polska z roku na rok pokryje całe swoje zapotrzebowanie na prąd energią z elektrowni atomowych? Jaki macie plan? A może plan też macie w dupie bo zainteresowanie sprawą kończy się jedynie na długości waszego życia? Co tam gadanie o przyszłych pokoleniach, to są głupoty które promuje unia, co nie?
    P.S. Czekam aż ktoś mnie wyzwie od lewaka. No bo przecież jak ktoś nie jest bezkrytyczny wobec Konfy, to musi być lewakiem, co nie? 😉

Dołącz do Konfederacji Korony Polskiej