Wiadomość od znajomego przedsiębiorcy. Widać, że moja wypowiedź przełamała jakąś…

Podobne

Udostępnij


Wiadomość od znajomego przedsiębiorcy. Widać, że moja wypowiedź przełamała jakąś zmowę milczenia. Jeśli mamy obronić zachodni styl życia w Polsce to potrzebujemy zacząć otwartym tekstem mówić jak chcemy to zrobić. Stawiać swoje interesy i dążenia ponad to czego chce reszta świata.

Wspomniana wypowiedz tutaj: https://www.facebook.com/watch/?v=1670275146813865Źródło

29 KOMENTARZE

  1. To nie głosujcie na PO ani na Lewice bo będzie w Polsce tak samo. Oni tylko na potrzeby kampanii wyborczej udają że są przeciwni przyjmowaniu imigrantów w rzeczywistości ich europosłowie głosowali za przyjęciem unijnego pakietu imigracyjnego. Tusk również ogłosił że jest przeciwnikiem przyjmowania imigrantów ale jego zastępca Budka szybko obnażył jego intencje bo chwilę po tym w Sejmie wręcz krzyczał, żeby Polska przyjęła pakiet proponowany przez Brukselę. Gdy tylko dojdą do władzy zrealizują wszystko czego zażąda KE a relokacja jest na pierwszym miejscu listy oczekiwań Brukseli.

  2. Poza tym rzesze polityków ciągle nam głowę trują jak to trzeba dbać o to by imigrantów nie przyjmować, a w międzyczasie robią co innego, wszystko na przekór🤷‍♂️ ustanawiają jakieś nowe ustawy w nocy jak bandyci i złodziej to wszystko robią, A my na drugi dzień budzimy się już z nowymi ustawami na które nawet nie możemy zareagować więc po prostu będziemy wychodzić w nocy pod wiejską rzucać butelkami czymkolwiek żeby w końcu przestali jak zdrajcy jak szubrawcy knuć pod naszymi nosami A jak trzeba będzie to i mołotowami obrzucimy

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj