Wesprzyj szlachetne cele i przekaż 1,5% podatku na Fundację Osuchowa z dopiskiem Cel szczegółowy: Pobudka.

Pobudka wraz z Fundacją Osuchowa – co roku organizujemy konferencję w obszarze edukacji finansowej – MENNICA. Tematy konferencji dostosowujemy do potrzeb i oczekiwać związanych z aktualną sytuacją gospodarczą oraz geopolityczną.

W tym roku zorganizowaliśmy IX Zlot Fundacji i Konferencję „Mennica”. Jej tematem przewodnim był: „Dochód pasywny. Czy można mieć pieniądze bez pracy?” Jednym z punktów konferencji był Networking “Business Speed Dating”, gdzie osoby oferujące swoje usługi lub produkty przedstawiały się sobie wzajemnie i wymieniali kontaktami.

Obszar Mennica to program “u siebie, na swoim” dlatego przygotowaliśmy stoiska dla uczestników konferencji, którzy przyjechali ze swoimi wyrobami.

VIII Konferencja „Mennica” organizowana w ubiegłym roku miała tytuł „Przetrwamy”, Można było na niej posłuchać prelekcji „O nawykach ludzi bogatych” i „Kształtowaniu nawyków i sprawności według św. Tomasza”. Zainicjowaliśmy do przyjazdu na nią paru rolników, którzy wystawili swoje wyroby na przygotowanych stoiskach.

Dwa lata temu organizowaliśmy konferencję o metalach szlachetnych i nawiązaliśmy kontakt z dealerem srebrnych monet. Dzięki akcji „uncja dla Budzika” uczestnicy konferencji i osoby zapisujące się do Pobudki zakupili ponad 1600 uncji srebra, ochraniając przed inflacją łącznie 200 tys. zł swoich oszczędności. Wspólnie możemy zdziałać więcej. Jednocząc się mogliśmy wynegocjować lepsze ceny na srebrne monety dla pobudkowej społeczności.

W obszarze tym edukujemy jak radzić sobie z kryzysami ekonomicznymi i mądrze zarządzać finansami.

Zapraszamy także do dołączenia do naszej społeczności, zaplanuj sobie już teraz udział w cyklicznych spotkaniach organizowanych przez Pobudkę i Fundację Osuchowa w obszarze tematycznym Kościół, Szkoła, Strzelnica, Mennica.

Przede wszystkim na naszych prelekcjach, całodniowych konferencjach czy Turniejach spotyka się ludzi, którzy podobnie myślą i czują, pasjonatów w swoich dziedzinach, którzy chętnie dzielą się wiedzą i wymieniają doświadczeniami. Dlatego zapraszamy wszystkich chętnych na organizowane przez Pobudkę wydarzenia. Informujemy o nich osoby zapisane na newsletter na stronie Pobudki https://pobudka.org

Prosimy o wsparcie, abyśmy mogli działać i realizować kolejne inicjatywy.

Wykorzystaj 1,5% swojego podatku na wsparcie naszej organizacji, która promuje wartości cywilizacji łacińskiej, cywilizację życia, wartości narodowe, patriotyczne, chrześcijańskie i edukację finansową.

Możesz przekazać 1,5% podatku rozliczając PIT w tradycyjny sposób. W tym celu wpisz w zeznaniu podatkowym poniższe dane:

KRS: 0000589261 Cel szczegółowy: Pobudka

lub skorzystaj z bezpłatnego programu do rozliczeń –

Pobierz program na swoje urządzenie lub rozlicz się online: prosto – szybko – bezkosztowo – z pomocą ekspertów – z UPO (Urzędowym Potwierdzeniem Odbioru).

Szczegółowe informacje oraz program do rozliczeń: https://osuchowa.org/1,5procenta

Przekaż informację dalej! Z góry dziękujemy.

1 KOMENTARZ