Wesprzyj nas – mobilizacja ostatniej szansy!

Podobne

Udostępnij

[ad_1]
Próbowali nas zamilczeć, ale ta debata wszystko zmieniła❗
W TVP pokazałem nie tylko nasz program, ale też beznadzieję obecnych rządów i ich konkurentów, którzy niczym poważnym się nie odróżniają.
📣TERAZ potrzebuję Waszej pomocy w dotarciu z tym przekazem do niezdecydowanych i zniechęconych do głosowania. Pod tym linkiem ⬇⬇ https://wesprzyj.konfederacja.pl/2023-mobilizacja/?smid=12005
możecie przekazać pilny datek na ostatnie dni kampanii. #KonfederacjaKontratakuje

wesprzyj nas - mobilizacja ostatniej szansy!

Wesprzyj nas – mobilizacja ostatniej szansy!

[ad_2]

Źródło

9 KOMENTARZE

  1. Do prostych pracujących za ochłapy,a szczególnie ciężko fizycznie,fizycznie lub umysłowo-fizycznie(np.praca na obrabiarkach mechanicznych-tokarka,frezarka)jeśli nie chcecie być traktowani jak niewolnicy często z mobbingiem w parze,nie akceptujcie chorych norm pracy (np.przewiezienia kilkadziesiąt lub ponad palet coli w ciągu 8 godz.dniówki ,ale jak to rozwalicie albo się nie wyrobicie to czekają za to kary obcięcia finansowego z wypłaty lub zwolnienia dyscyplinarnego) ,to wspierajcie PPS i partie Razem (część nowej lewicy) i zagłosujcie na nich!,oni bronią praw pracowniczych !. Ostatnio obronione prawa pracowników Kauflandu we Wrocławiu oraz pracownicy Solarisa.

spot_img