Weekend zakończyliśmy spotkaniem w Łodzi, gdzie znowu wypełniliśmy cały lokal. …

Podobne

Udostępnij

Weekend zakończyliśmy spotkaniem w Łodzi, gdzie znowu wypełniliśmy cały lokal.

Bardzo dziękuję!

W przyszłym tygodniu ostatnie dwa spotkania na trasie Bosak&Mentzen NA ŻYWO! W piątek widzimy się w Lublinie, a w sobotę w Warszawie. Do zobaczenia!


weekend zakończyliśmy spotkaniem w łodzi, gdzie znowu wypełniliśmy cały lokal. ...
weekend zakończyliśmy spotkaniem w łodzi, gdzie znowu wypełniliśmy cały lokal. ...
weekend zakończyliśmy spotkaniem w łodzi, gdzie znowu wypełniliśmy cały lokal. ...Źródło

14 KOMENTARZE

  1. JA TYLKO TO TU ZOSTAWIĘ. KTO MOŻE NIECH UDOSTĘPNI, gdyż chciałbym, aby media zauważyły kto siedzi na ławie oskarżonych i dlaczego tak długo siedzi. ———————————————————-Oskarżony już ponad 4 lata jest zawieszony na super warunkach. W takiej sytuacji to finansowo opłaca się lepiej siedzieć, niż uczciwie pracować. ———————————————————————————- Ja bym chciała, aby rządzący wywiązali się reformy wymiaru sprawiedliwości. Chciłabym, żeby pomagał mi SYSTEM ukrać prokuratora, tak jak należy, a nie żeby oskarżony latami, od ponad 4 lat, miał bez świadczenia pracy liczone lata pracy i do tego wypłatę obecnie 10 533 zł netto. Zawieszony jest od 8 maja 2019r.. początkowo nawet z wypłatą 100%, potem 85%. Wobec mnie natomiast jako pokrzywdzonej „system” stosuje kolejne REPRESJE – rzuca kłody pod nogi – zabierając dochody, niszcząc zdrowie. ———————————————————————————CHCIAŁABYM, aby PIS, czy ktokolwiek złożył projekt zmiany przepisów gwarantujących TAKI USTAWODAWCZO SĄDOWNICZY CYRK. JAK PRZEDŁUŻANIE PROCESU LATAMI, ABY SPRAWĘ PRZEDAWNIĆ, GDYŻ DOWODY SĄ TWARDE, a zatem zyski dla oskarżonego po przedawnieniu oczywiste pod każdym wzgledem, w ty zyski finsowe.—————————————————————————– PRZYPOMNĘ, OD CZYNU MINĘŁO PONAD 8 LAT, A SPRAWA JEST NIEZAKOŃCZONA. Także niezakończona jest sprawa dyscyplinarna. Oskrżony jest oskarżny ulgowo tylko za najłagodniejszy przepis art. 212 kk, sureowsze przepisy z art. 231 kk i art. 266 kk ze śledztwa wyprowały, ale sąd nie jest tym związany. Zapraszam na dwie apelacje. https://pomorska.pl/prokurator-hejter-z-torunia-apeluje-od-wyrokow-nie-pracuje-od-ponad-3-lat-ale-pensje-dostaje-takie-prawo/ar/c15-17908001

  2. Tylko Konfederacja zapewni wam jedzenie psów, strzelanie do kobiet i dzieci, gwałty małżeńskie, pedofilię, państwo wyznaniowe, wyjście z UE, uległość wobec Putina, sektor publiczny na poziomie Somalii, znachorki zamiast lekarzy i bajkę o niskich podatkach, żeby wykarmić rząd!

spot_img