Wdówik: Autentyczność Konfederacji legła w gruzach | Dzień z republiką

Podobne

Udostępnij

Komentarze i opinie publicystów.
🔔 – subskrybuj nasz kanał i oglądaj codziennie wiadomości z Polski i ze Świata oraz wszystkie nasze programy!
Jeśli podoba się Państwu video, prośba o udostępnienie go swoim znajomym oraz polubienie przez kliknięcie kciuka 👍 pod video.
Dziękujemy za Państwa wsparcie.

📺 – Aktualne informacje z Ukrainy!
📺 – „Gra Tajnych służb” – obejrzyj wszystkie odcinki serialu.
📺 – obejrzyj wszystkie odcinki programu „Salonik Polityczny Rafała Ziemkiewicza”.
📺 – obejrzyj wszystkie odcinki programu „Polska na dzień dobry”.

🚩 Facebook:
🚩 Twitter:
🚩 Instagram:

Jesteśmy dla Ciebie na:
Widziałeś coś ciekawego – pisz: kontakt@telewizjarepublika.pl

#TelewizjaRepublika #Republika #rosja #ukraina #niemcy #polska #afera #nik #banaś #polityka #taśmybanasia #pis #po #konfederacja

żródło

25 KOMENTARZE

  1. Na początku swojej działalności Platforma Obywatelska chciała bardzo uchodzić za organizację konserwatywno-prawicową, lecz tylko po to, aby podbierać patriotyczny elektorat PiS. Jednakże z czasem PO zaczęło coraz bardziej odsłaniać swoje prawdziwe oblicze na poły lewackie, na poły proniemieckie, więc jak tu dzisiaj wyciągać z PiS patriotów? Otóż ze słów prezesa NIK właśnie się dowiadujemy, że od tego typu roboty platformiarze mają dzisiaj Konfederację, z którą nieźle się komunikują za pomocą pośredników takich jak panowie Banaś i Chmaj. No i prawda jest taka, że Konfederacja stała się dzisiaj prawicową przybudówką totalnej opozycji!

  2. A gdzie w tym wszystkim wina Konfederacji? Banas wyraznie daje do zrozumienia, ze jego syn mial kontrolowac Konfederacje i chyba nikt normalny nie sadzi, ze to byloby ustawione za zgoda Konfederatow. Dobrze, ze wydalo sie przed wyborami. Autentycznosc PiS legla w gruzach juz nie raz i jakos nikomu to nie przeszkadza.

spot_img