Wczorajsza konferencja prasowa w Sejmie Rekordowy deficyt budżetu państwa na ko…

Podobne

Udostępnij


Wczorajsza konferencja prasowa w Sejmie 👇🏻
Rekordowy deficyt budżetu państwa na koniec rządów PiS!

Wielki deficyt budżetowy niepokoi wszystkich, niezależnie, czy będą obejmować władzę, czy będą w opozycji. Dowiadujemy się niepokojących faktów na temat polskich finansów publicznych. Żeby te fakty zrozumieć, trzeba sobie uświadomić sposób uprawiania polityki przez obecny rząd. To jest podwójna księgowość, najprościej mówiąc. Podwójna księgowość to zjawisko, które znamy z organizacji, gdzie dochodzi do przestępstw finansowych, gdzie dochodzi do wyprowadzania pieniędzy i to zjawisko, które znamy z rządu PiS i z Unii Europejskiej. #Konfederacja


wczorajsza konferencja prasowa w sejmie rekordowy deficyt budżetu państwa na ko...
wczorajsza konferencja prasowa w sejmie rekordowy deficyt budżetu państwa na ko...Źródło

8 KOMENTARZE

  1. wejdź w koalicje z lewakami,tam ci będzie lepiej,taki z ciebie patriota, co ty pierdolisz o budżecie Państwa? już nie długo Państwa Polskiego nie bedzie!!! więc po ciula nam posłowie,senatorowie z Prezydentem na czele? Bedziesz pod butem szwabskim to się przekonasz patrioto za dychę. Lepiej nie idź 11 listopada na Marsz niepodległości z banerem Jeszcze Polska nie Zginęła,suwerenność Niemcy sobie wezmą ot tak.

  2. Czy wszyscy politycy uważają swoich wyborców za idiotów!Jaka kwota? W czasie pandemii opozycja krzyczała, ze rząd PiS wydaje za mało pieniędzy na wspieranie przedsiębiorców! Nie bylo sztandarowego hasla: „Piniedzy nie ma i nie będzie…”! Było i jest ciezko, ale to z naszych podatków wielu przedsiębiorcow przetrwalo!Globalny kryzys gospodarczy po pandemii i wojna na Ukrainie dotyka wszystkie gospodarki światowe! Każdy kraj jest zadłużony po uszy! KPO zablokowane przez konfidentów z Polski! Chore społeczeństwo!Wszyscy normalnie myślący ludzie o tym wiedza, tylko Idiokracja PL wini rządy PiS za dziura budżetowa, jakby to cos niespotykanego było! Dalej plujcie do własnej studni, pożyteczni idioci!

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj