Wczoraj w Suwałkach mówiłem wprost: im więcej Polaków zagłosuje na nas, tym więcej będziemy mieli posłów gotowych bronić normalnego myślenia o polityce i o polskich interesach! Polska potrzebuje Konfederacji nie na poziomie 10-11 procent. Polska potrzebuje Konfederacji jako pierwszej siły politycznej w Polsce!

#Suwałki #Podlaskie #Konfederacja #Bosak #MożemyWszystko

1. To ja też powiem wprost: zapomnij o pierwszej sile, dopóki nie przekonasz starszych. Pamiętajmy jak rozkładało się uzyskane poprzednio poparcie 6,81%: aż 20% wśród młodych, ale już tylko 4,3% u 40-latków i 1,1% u starszych. Teraz weźmy pod uwagę strukturę demograficzną wyborców, gdzie nie dość, że młodych jest po prostu mało, a emerytów 6 mln, z rencistami prawie 8 milionów, to jeszcze frekwencja u młodych nie dobija do 50%, a u starszych przekracza 70% – w tych wyborach na dodatek najstarszych mają dowozić busami. Duet panów Bosak&Mentzen on tour nie jest niestety politycznym autorytetem dla starszych od siebie i moim zdaniem na poprawę wyniku potrzeba by za wizytówkę wystawić więcej siwych, albo brodatych pokroju Brauna.