WCZORAJ PROFESOR PIOTROWSKI – DZIŚ MINISTER ZIOBRO! Wiosna transferów na polski…

WCZORAJ PROFESOR PIOTROWSKI – DZIŚ MINISTER ZIOBRO!

Wiosna transferów na polskiej scenie politycznej zaczęła się na dobre. Po wczorajszej fuzji Ruchu Prawdziwej Europy Prof. Mirosława Piotrowskiego i Konfederacji Korony Polskiej Grzegorza Brauna mocną i zaskakującą deklarację złożył minister Zbigniew Ziobro: „realizacja celów politycznych i obietnic złożonych wyborcom Solidarnej Polski wydaje się być trudna do spełnienia w formule Zjednoczonej Prawicy. Uważam, że właśnie uzgodnione z Grzegorzem Braunem porozumienie o współpracy politycznej naszych ugrupowań jest w obecnej sytuacji ostatnią i jedyną szansę na spełnienie oczekiwań naszego elektoratu” powiedział Z. Ziobro po wspólnym spotkaniu z nowymi koalicjantami.

1. Przecież to wszystko jednym….. podszyte. Wszyscy udają wielkich katolików, a wszystko co robią to to tylko po to by „umilić” życie Polakom. To są chciwcy i ludzie z lewymi rękami do pracy. Oni nic nie potrafią tylko prowadzą pasożytniczy tryb życia. Wielu mądrych ludzi już o tym mówiło.