Ważne! Korwin Usłyszał ZARZUTY! Hołownia POZBYWA SIĘ Konfederacji?

Zobaczcie ten film 👉👉🔥🔥🔥

Ważne! Korwin Usłyszał ZARZUTY! Hołownia POZBYWA SIĘ Konfederacji?

Lista tematów 00:00
Korwin Zatrzymany?! 02:19
Kancelaria prezydenta 4takuje rząd Tuska 09:10
Darowizny na Wośp co się dzieje? 13:49
Ogromne zwolnienia pracowników?! 17:46

W dzisiejszym odcinku przyglądamy się szeregowi fascynujących wydarzeń z kraju, zaczynając od kwestii bezkarności polityków, ilustrowanej sprawą byłego posła Janusza Korwin-Mikke, który mimo braku prawa jazdy, prowadził pojazd. Dyskutujemy, czy taka postawa świadczy o poczuciu nietykalności wśród polityków i publicznych postaci. Następnie analizujemy konflikt między Kancelarią Prezydenta a rządem Tuska, zastanawiając się, czy to strategiczne działanie, czy kolejny etap politycznej gry. Przechodzimy do tematu WOŚP, podkreślając niezachwianą hojność Polaków i kreatywność w organizacji aukcji na rzecz Orkiestry. Na koniec poruszamy kwestię Microsoftu i zwolnienia 1900 pracowników z działu gier, zastanawiając się nad przyczynami i potencjalnymi skutkami tej decyzji dla przemysłu gier.