Wawer z Konfederacji: idzie wam niemrawo z TVP! Teraz chcecie swoich funkcjonariuszy tam wprowadzić?

Sejm 19.12.23 r.
🔔 – subskrybuj nasz kanał i oglądaj codziennie wiadomości z Polski i ze Świata oraz wszystkie nasze programy!
Jeśli podoba się Państwu video, prośba o udostępnienie go swoim znajomym oraz polubienie przez kliknięcie kciuka 👍 pod video.
Dziękujemy za Państwa wsparcie.

📍Zapraszamy do subskrypcji Gazety Polskiej, Gazety Polskiej Codziennie oraz Nowego Państwa dostępnej na
Wspieraj media Strefy Wolnego Słowa.

📺 – Aktualne informacje z Ukrainy!
📺 – „Gra Tajnych służb” – obejrzyj wszystkie odcinki serialu.
📺 – obejrzyj wszystkie odcinki programu „Salonik Polityczny Rafała Ziemkiewicza”.
📺 – obejrzyj wszystkie odcinki programu „Polska na dzień dobry”.

🚩 Facebook:
🚩 Twitter:
🚩 Instagram:
🚩 TikTok:

Jesteśmy dla Ciebie na:
Widziałeś coś ciekawego – pisz: kontakt@telewizjarepublika.pl

#TelewizjaRepublika #Republika #sejm #konfederacja #wawer #tvp #platformaobywatelska #koalicjaobywatelska #tusk #hołownia

1. Panie Wawer TVP to TV państwa i odpierdol się od niej , , nigdy nie słyszałem w TVP aby wyszydzani w niej Wojsko Polskie , Straż Graniczną POLICJE , z TVP usłyszeliśmy o korupcji z wiatrakami , Konfederacja też mówiła jeden program program wyprzedaż majątku narodowego i prywatyzacji, szpitali , Lasów Państwowych , i zacznijcie myśleć o Polakach a nie o swojej własnej dupie , chcieliście odebrać dzieciom 500+ choć sami pobieracie te pieniądze 💸 , ten co gada że nie chce powinien sam dać przykład i nie pobierać , tylko mówicie pod publikę ale nic więcej .

2. Ale Szanowni Państwo zejdźcie na ziemię bo Tego co PiS z Kurskim zrobili z Telewizji Polskiej To urąga wszelkim Regułom Demokracji A to widzi ponad 13 Milionów Polaków którzy głosowali na Opozycję Demokratyczną i chcieli zmian w TWP -PIS która jest Szczujnia na Polaków i tuba propagandowa Rządu podobnie jak w czasach Komuny;A Według Raportu Byłego Agenta CBA Pana Tomka z PiSu To w Mediach TWP -PIS nie ma żadnych Dziennikarzy A właściwie to pracują Agenci PiSu zatrudnieni w Służbach specjalnych którzy otrzymują poufne Materiały zmanipulowane aby uderzać w Demokratyczna Opozycję i ludzi inaczej myślących i Naszych Sąsiadów Zachodnich! Ale Ludzie obudźcie się i nie Łykajcie Tępej Propagandy TWP -PIS! A jeszcze z ostatniej chwili: A są wyniki Kontroli NIK w TWP -PIS które są porażającej dla Tej Telewizji i NIK złożył dwa zawiadomienia do prokuratury!