Wawer MASAKRUJE Sejm: PATOSTREAM! GŁUPI LUDZIE, GŁUPIE RZECZY!

🔔 SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ
🟡Oświadczenia majątkowe polityków, posiedzenia Sejmu, czy postawa marszałka Szymona Hołowni były tematami rozmowy Mikołaja Dowejko z Michałem Wawerem w ramach programu „Raport Gońca”. Wawer skomentował również stan protestu przewoźników na polsko-ukraińskiej granicy, czy ocenił projekt ustawy wiatrakowej. Michał Wawer odniósł się również do komisji śledczych i do komisji ds. wpływów rosyjskich.
🎤 Goniec – to kanał informacyjno-publicystyczny. U nas zobaczysz: newsy, wywiady, sondy uliczne oraz bezkompromisowe reportaże – materiał „Iwona Wieczorek – ujawniamy całą prawdę” wyświetlono ponad 300 tys. razy!
📹 Na kanale Gońca obejrzysz także serię sond ulicznych „Pytamy zwykłych ludzi”. To głos i problemy zwykłych Polaków są dla nas najważniejsze!
👓 Wydarzenia, polityka, gospodarka, Sejm, newsy, debaty, konferencje, relacje na żywo, unikatowe shorts w tych tematach czujemy się najlepiej! 💥
🌎 Wywiady z najbardziej znanymi postaciami polskiej sceny politycznej. Od Platformy Obywatelskiej, Lewicy, PiS, po Konfederację. Tylko u nas doszło do wyjątkowej debaty Antoniego Macierewicza z Krzysztofem Bosakiem. Mówimy jak jest. Goniec ma jeden cel – „Gonimy za prawdą”.

Nasze strony w Internecie:
🌎
🟦 Facebook –
📸 Tik toku –

🔴 Nasze kanały:
Goniec –
Świat Gwiazd –
Rolnik Info –
Goniec Sport –
Goniec Extra –

#wawer #michalwawer #konfederacja #goniec #polityka #news #kanalgoniec

1. Tyle, że Konfederacja nie ma żadnego wpływu na cokolwiek w Sejmie, a prawdopodobnie w trakcie ważnych głosowań (np nad wotum zaufania dla rządu Morawieckiego czy Tuska będą się wstrzymywać od głosu), w ogóle jakby ich nie było to by nic się nie stało, takie to będzie wywracanie stolika.