Warto przeczytać. Żyjemy w idiotycznych czasach kiedy to mężczyźni i homosie walczą o prawa kobiet do aborcji. „Mój syn i ja – oboje przeszliśmy prz…

Podobne

Udostępnij

[ad_1]

Warto przeczytać.
Żyjemy w idiotycznych czasach kiedy to mężczyźni i homosie walczą o prawa kobiet do aborcji.
„Mój syn i ja – oboje przeszliśmy przez gwałt. Ja – zgwałcona w wieku 16 lat, a on poczęty w wyniku tego gwałtu. Oboje przetrwaliśmy.
Niektóre matki abortują swoje dzieci poczęte w wyniku gwałtu, ale jaWyświetl więcej wybrałam życie! Ivan za 7 miesięcy skończy 18 lat. On nie jest „pamiątką gwałtu”, wręcz przeciwnie. Nieustannie przypomina mi o tym, jak silną kobietą jestem i o tym, jak silna jest bezwarunkowa matczyna miłość. Jest świadectwem światła nadziei w sytuacji, która wydawała się wtedy beznadziejna.
Bóg kocha i troszczy się o Ciebie i o dziecko – On Ci pomoże. W psalmie 127. są słowa: „Oto dzieci są darem Pana, a owoc łona zapłatą”. W wielu miejscach znajdziesz pomoc, która pozwoli Ci zachować Twoje dziecko – nie pozwól, aby ktoś Cię okłamał, że takiej pomocy nie ma. Jeżeli mi się udało, to Tobie również się uda. Chwalmy Boga „
pisze Felisha. David Reardon przeprowadził badanie wśród kobiet, które w wyniku gwałtów zaszły w ciąży. Żadna z kobiet, która zdecydowała się urodzić tego nie żałowała. Natomiast część spośród kobiet, które zdecydowały się na aborcję miało później wyrzuty sumienia, do jednej traumy dodały drugą – świadomość, że pozbawiły życia niewinne dziecko.
Aborcja nigdy nie jest dobrym rozwiązaniem.

warto przeczytać. żyjemy w idiotycznych czasach kiedy to mężczyźni i homosie walczą o prawa kobiet do aborcji.
„mój syn i ja - oboje przeszliśmy prz...

[ad_2]

Źródło

1 KOMENTARZ

spot_img