W tych wyborach będzie można oddać głos na niskie i proste podatki, zatrzymanie …

Podobne

Udostępnij

W tych wyborach będzie można oddać głos na niskie i proste podatki, zatrzymanie rozdawnictwa, wolność i wywrócenie stolika

albo

na wysokie i skomplikowane podatki, rozdawnictwo, ograniczanie wolności i trwanie obecnego układu.

Zdecydowanie wolę tę pierwszą opcję.Źródło

16 KOMENTARZE

  1. Jeżeli konfederacja dorwie się nie daj Boże do władzy to przede wszystkim kłamco !!!! nie czeka nas obnizenie podatków , czeka nas wyjście z UE coraz wieksze zadłużanie , i dyktatura !!! Mentzen przestań ogłupiać młodych ludzi !!! Każdy człowiek kto ma chociaż pare szarych komórek zdaje sobie z tego sprawę ze nawet salomon z pustego nie naleje , długi trzeba spłacać a obnizenie podatków po rządach szaleńców i sabotażystów własnego kraju nie będzie proste i łatwe , a ty oklamujesz tych niedouczonych gówniarzy którzy w większości urodzili się już w wolnym kraju albo jak ty który złych czasów już nie pamiętasz bo byłeś za mały , a zacząłeś żyć w kraju który otworzył okno na świat !!! Nikt nie dał nam wolności za darmo i nikt nie pozwoli na odebranie jej ludziom twojego pokroju !!! Ludziom którzy co innego myślą co innego mówią co innego robią a maszerowanie z wyciągnięta łapa nazywają młodzieńczym żartem zreszta tak jak już dobrze znana piątkę Mentzena która skotecznie chciałbyś ukryć !!! Nigdy i nic nie znika na zawsze granatowy chłopczyku !!!

  2. Prawo I Sprawiedliwość to jedyna partia, ktora dba o Polskę i Polaków. Dzięki nim nasza Ojczyzna jest bezpieczna oraz rozwija się najszybciej w Europie i na świecie. Gdyby rządziła opozycja z Tuskiem na czele już dawno byłaby recesja gospodarcza I wychodzilibyśmy z niej latami.A w Polsce językiem urzędowym byłby niemiecki.

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj