W trwającej kampanii do Parlamentu Europejskiego widać wyraźnie, że mnóstwo ludz…

Podobne

Udostępnij


W trwającej kampanii do Parlamentu Europejskiego widać wyraźnie, że mnóstwo ludzi nie ma pojęcia o czym są te wybory. Europarlament jest im obcy, niezwiązany z ich codziennym życiem. Nie ma się co dziwić takiemu podejściu, bo właśnie o to chodzi, by Kowalski nie wiedział jakie pomysły wychodzą w Brukseli i kto za nie odpowiada . Wybory do Parlamentu Europejskiego mają stwarzać wrażenie demokratycznego wpływu zwykłego europejczyka na instytucje unijne.

Są jednak plusy. Każdy sensowny kandydat, któremu uda się wejść z pierścieniem do Mordoru, będzie miał narzędzia do pokazywania i piętnowania unijnych absurdów. Ludzie muszą zrozumieć z czym mamy do czynienia! Jaka machina biurokratyczna i propagandowa stoi za instytucjami funkcjonującymi dzięki miliardom euro wyciąganych z naszych kieszeni. Jaki świat budowany jest ponad naszymi głowami.

O tym właśnie są te wybory! 9 czerwca będziecie mogli zdecydować, czy chcecie wspierać świat, który pod płaszczykiem wolności, równości i demokracji, brnie w stronę nowoczesnej formy komunizmu, czy dacie temu odpór. Czy chcecie ponosić koszty polityki klimatyzmu, przymusowych remontów budynków i katastrofalnej polityki migracyjnej. Czy chcecie Unii wolności, swobody podróżowania, wolnego rynku i współpracy gospodarczej, a nie jednego superpaństwa. To jest Wasza decyzja. To Wy musicie zdecydować, w jakim świecie, chcecie żyć. Niewątpliwie znajdujemy się w kluczowym momencie naszej historii. Od nas zależy, którą drogą pójdziemy.Źródło

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj