W Święto Konstytucji 3 Maja Lewica, ustami jak zawsze antypolskiego Roberta Bied…

Podobne

Udostępnij


W Święto Konstytucji 3 Maja Lewica, ustami jak zawsze antypolskiego Roberta Biedronia, obiecuje, że będzie walczyć o odebranie Polsce prawa weta w Unii Europejskiej. Powiedzieć, że to skandal to nic nie powiedzieć.

Cel Lewicy jest jasny i mówią o tym wprost – pozbawić Polskę weta znaczy odebrać nam resztki suwerenności, oddać w ręce Niemiec i pozwolić eurokratom bez przeszkód narzucać nam klimatyczne wariactwa, nielegalnych migrantów, przymusowe remonty budynków, czy ograniczanie aut spalinowych. Chcą nas sprzedać i zrobić z Polski skansen!

Dlatego idziemy do europarlamentu, żeby zatrzymać antypolską Lewicę i wszystkie te szaleństwa, którymi chcą uderzyć Polskę wspólnie z unijnymi biurokratami! Każdy głos na Konfederację to jeden głos mniej na lewaków! #ChcemyŻyćNormalnieŹródło

2 KOMENTARZE

  1. Nie bo nie to kwitesencja „liberum veto”, które sprowadziło na RP klęskę. Znacznie efektywniejsza i bezpiecznieja metoda jest uprawianie polityki, która jak wiadomo jest sztuką kompromisu. Niestety aby sztukę polityki uprawiać, trzeba się na niej znać.

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj