W Sejmie wnioskujemy o 3 komisje śledcze: covidowego bezprawia, zalania Polski z…

Podobne

Udostępnij


W Sejmie wnioskujemy o 3 komisje śledcze: covidowego bezprawia, zalania Polski zbożem technicznym z Ukrainy oraz pozbawiania Polski suwerenności energetycznej!
Nowa koalicja tak ochoczo chce rozliczać poprzedników z prowadzonej polityki i wszelkich afer? Zapraszamy i mówimy ,,sprawdzam”!

1⃣ Komisja śledcza ds. polityki covidowej
Totalitarna polityka covidowa była bardzo dotkliwa dla wielu obszarów życia Polaków:
– zapaść i zablokowanie państwowej opieki zdrowotnej (prawie 200 tys. nadmiarowych zgonów);
– bezprawne lockdowny paraliżujące polską przedsiębiorczość i powodujące liczne bankructwa;
– zdalna edukacja, zamknięcie Polaków w aresztach domowych;
– segregacja sanitarna i przymus przyjmowania preparatów farmaceutycznych – paraliż funkcjonowania służb mundurowych, środowisk nauczycielskich, akademickich, medyków etc.
A do tego cały zestaw afer z tego okresu: maseczkowa, respiratorowa, szczepionkowa, czy afery związane ze szpitalami tymczasowymi.

2⃣ Komisja śledcza ds. afery zbożowej
Afera zbożowa to kolejne nadużycia i przekręty, które wymagają natychmiastowego rozliczenia. Rząd PiS doprowadził do zalania polskiego rynku fatalnej jakości produktami rolnymi z Ukrainy!
Wszystko wskazuje na to, że mamy do czynienia z międzynarodową mafią zbożową żerującą na polskich rolnikach – ostatni raport NIK potwierdza wszystkie nasze obawy. W wyciekach z raportu NIK czytamy: ,,Działania rządu PiS były nierzetelne, nieskuteczne i spóźnione, a minister rolnictwa przyczynił się do chaosu na rynku.”

3⃣ Komisja śledcza ds. polityki energetycznej Polski w latach 1997-2023
Jeśli chodzi o politykę energetyczną Polski Donald Tusk ma na swoim koncie m.in. zatrzymanie budowy Baltic Pipe czy podejrzane umorzenie spółce Gazprom 1 mld zł w 2010r. Mateusz Morawiecki m.in. niebotyczne straty związane z elektrownią Ostrołęka (1,35 mld zł) czy bezowocne przejadanie setek milionów zł rzekomo na energetykę jądrową – a elektrowni jądrowej wciąż brak.
Obie frakcje polityczne – PiS i PO – przyczyniły się do ekspansji w Polsce szalejącej ideologii klimatyzmu, zabijania polskiego górnictwa i pozbawienia naszego kraju samodzielności energetycznej.Źródło

spot_img
Dołącz do Konfederacji Korony Polskiej
close-link

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj