W relacjach polsko-ukraińskich Ukraina od samego początku uznawała interes państ…

Podobne

Udostępnij

W relacjach polsko-ukraińskich Ukraina od samego początku uznawała interes państwa ukraińskiego za najważniejszy – polscy politycy, na czele z prezydentem i premierem też to robili i dalej robią!

Polska powinna zadbać o swój interes narodowy!Źródło

15 KOMENTARZE

  1. Obecny Rząd Centralny jak i urzędujący Prezydent RP nie mają kszty honoru, dlatego Ukraina może swobodnie i dowolnie pociągać za sznurki … Wschodnie Narody oznaki słabości i podlizywania partnera czy sojusznika traktują jako przyzwolenie do robienia z takim ” przyjacielem ” co im do głowy przyjdzie . Związek Radziecki czy potem Rosja robiła dokładnie to samo dowolnie Nami rozgrywając i oczywiście zawszę na swoją korzyść. Wschodnie Nację szanują tylko Silne Narody i Twardych Ich Przedstawicieli. I tylko wówczas można z Nimi w tym z Ukrainą robić obustronnie korzystne interesy , oczywiście nie zapominając monitorować na bieżąco rozwoju sytuacji.

  2. Co to jest ukraina? Brak historii,prawdziwych bohaterów narodowych,a co za tym idzie -ruchów nacjonalistycznych. Zamiast tego szowinizm i kompleks niższości wobec sąsiadów,którzy mają historię i udział w tworzeniu europejskiej kultury. Dla komedianta z garbatym nosem,najważniejszy jest interes korporacji,a więc i psychopatów z Davos. Podobnie zresztą jak dla okrągłostołowej kliki. Rolnictwo na Zachodzie ma być zniszczone przez,,troskę o klimat,, a na Wschodzie-przez,,pomoc,, mięsu armatniemu,,broniącemu Europy,, przed ,,rosyjskim imperializmem,,

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj