W poniedziałek o 20:00 zapraszam na Q&A na moim kanale na YT. Pytanie na któ…

Podobne

Udostępnij

W poniedziałek o 20:00 zapraszam na Q&A na moim kanale na YT. Pytanie na które chcecie, żebym odpowiedział, możecie już teraz zadawać w komentarzach.

Do zobaczenia!Źródło

33 KOMENTARZE

 1. Jak się Pan zapatruje na wchodzenie do Sejmu Mariuszem? Czy każdy kto ma Mariusza może próbować wejść nim do Sejmu? Czy może być to byle jaki Mariusz czy trzeba mieć konkretnego Mariusza żeby wejść nim do Sejmu?

 2. Czy Pan poseł o tym wie co napiszę dalej? Czy wiedzą o tym inni posłowie? Czy wie Naród? Czy może Pan to nagłośnić? Uświadomić Naród. Otóż. Czy wiecie, że sędzia i prokurator złapany za kierownicą pod wpływem alkoholu zostaje zawieszony w pracy (niekiedy latami)? Przez lata potem trzeźwy być nie musi nawet w godzinach pracy, bo ma pieniądze bez świadczenia pracy! Dlaczego? Podczas takiego zawieszenia taki delikwent nie pracuje i dalej otrzymuje “wynagrodzenie” i ma liczone lata pracy do stażu pracy! TO TAKA PATODYSCYPLINARKA. Mówiąc wprost jazda po pijanemu sędziemu i prokuratorowi tj. łamanie prawa się finansowo opłaca. Taki delikwent jest utrzymywany przez społeczeństwo, w tym Rolników. Kto pozwala na takie chore przepisy. Zawodowy kierowca za jazdę po pijanemu traci pracę dostaje tzw. DYSCYPLINARKĘ i musi szukać nowej pracy. Tymczasem patosędzia i patoprokurator za łamanie prawa ma latami płacone bez pracy, lub jak „togowi” postanowią może wrócić po takim kilkuletnim urlopie do pracy jak gdyby nigdy nic i jak zechce to może gnębić np. rolnika który ciągnikiem zanieczyścił drogę, czy też może go zlicytować jak nie da rady spłacić kredytu za ciągnik. Może także po powrocie do pracy pijanych kierowców traktować z przymrużeniem oka 😉. —————————————————————–Nauczmy się wybranym przedstawicielom Narodu patrzeć na ręce, którzy nie dbają o trzeźwych Rolników, dających Narodowi żywność, a są tak skorzy ustawowo dbać o pijanych za kierownicą sędziów i prokuratorów. Bądźmy trzeźwo myślący i zapytajmy poszczególnych posłów i senatorów dlaczego tak jest?

 3. Czy jako nowy poseł, planuje Pan wprowadzić jakiś projekt ustawy wspierający działalność harcerstwa i krótkofalowców? Czy temat całkowicie obcy, wyrwany z kosmosu. Mało co się dzieje w naszym Państwie na rzecz dodatkowych zajęć dzieci i młodzieży.

 4. [PYTANIE] Czy jest wg Pana jakaś szansa aby Konfederacja podjęła rozmowy z PJJ? Na większość spraw macie raczej podobny ogląd, być może dobrze by było, aby współpraca PJJ była czymś na wzór współpracy Solidarnej Polski z PiS. Ważne by prawica nie była podzielona; a zawsze to lepszy wynik.

 5. W Polsce jest 1,8 mln mieszkań, które stoją puste. Ludzie boją się je wynajmować ze względu na komunistyczne prawo, które chroni pasożyta-niepłacącego latami za najem.
  Lewica chce w tej kadencji wybudować za nasze pieniądze tylko 100.000 mieszkań. Możecie im wytłumaczyć, że wystarczy tylko zmienić prawo i będzie 18x więcej lokali na rynku?
  Lewica działa zatem na korzyść branży deweloperskiej, bo po pierwsze jest chroniona przed zalaniem rynku tymi obecnie pustymi mieszkaniami, a po drugie chce im dac dodatkowo zarobić na budowie kolejnych mieszkań.
  BTW: te 100tyś mieszkań, to lwia część funduszu covidowego, który rozkręcił inflację.
  BTW2: Jeśli już ktoś by chciał (tfu) lewicowego pomysłu jak zabłysnąć dobrotliwością za cudze pieniądze, to można je wydać lepiej, tworząc fundusz najmu, działający podobnie jak fundusz alimentacyjny. Właściciel nie dostaje czynszu, to zwraca się do funduszu najmu, potem fundusz ściąga środki z pasożyta-dłużnika.

 6. Czy ktos z obecnie rzadzacych pomysli o kierowcach?
  Np na kazda kategorie limit punktow a jak przekroczysz to tracisz kategorie a nie wszystkie.
  Po za tym punkty poszly do gory to moze zwiekszenie limitu punktow?
  No i mozliwosc zbicia wszystkich punktow np za 2000zl a nie tylko 6 za 1000

 7. Pytanie najważniejsze na dziś,w związku z protestami milionerów z roli.
  Czy nie było by zasadne. Aby rolnicy posiadający i użytkujący więcej niż 5 ha przeliczeniowe byli traktowani jak przedsiębiorcy??
  Rejestracja firmy pit,cit VAT ,ZUS NIP regon itp etc.
  Taki szewc biedaczysko musi tak własnie funkcjonować a milioner nie?

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj