W obecnej patologicznej sytuacji żołnierz wysyłany w strefę konfliktu hybrydoweg…

Podobne

Udostępnij


W obecnej patologicznej sytuacji żołnierz wysyłany w strefę konfliktu hybrydowego, do pełnienia zadań innych niż był szkolony i wyposażony, jest w pełni zgodny z przepisami. Jeśli zostanie raniony i umrze to nikt nie otrzyma zarzutów. Jeśli natomiast będzie się bronił z użyciem swojej broni służbowej to zostanie zatrzymany, skuty, zawieszony i oskarżony przez specprokuratorów jak bandyta, a przełożeni palcem nie kiwną i ukryją sprawę.

Wszyscy odpowiedzialni za ten stan do dymisji natychmiast!Źródło

20 KOMENTARZE

  1. To jest śmiech na sali proszę państwa, żeby żołnierz który stoi na granicy w przypadku zagrożenia życia nie mógł użyć broni. Powinno się dla przykłady odpalić kilku inżynierów to reszta by się 3x zastanowiła.

  2. W ostatnim poście krytycznie odniosłem się do partii politycznych, które przyczyniają się do stopniowego wyzbywania się przez Polskę niepodległości. Oprócz obecnie rządzących wymieniłem też PiS, podając fakty (Zob. poprzedni post). Natomiast dzisiaj PiS został zaatakowany przez Krzysztofa Bosaka w sposób, który nie jawi mi się jako merytoryczny. Powiedział, że za bezprawne zatrzymanie żołnierzy Wojska Polskiego na granicy z Białorusią odpowiada też PiS. Nie uzasadnił, dlaczego. Uważam, że albo powinien to uzasadnić, albo odwołać. W przeciwnym razie uznać to należy za wypowiedź niemerytoryczną i niesprawiedliwą. Przecież to lewizna z ekipy Tuska utrudniała służbom mundurowym ochronę naszej granicy, nie PiS.
    Krzysztofie, wysyłam to Tobie też w wiadomości prywatnej, bo nie wiem, czy to widzisz.

spot_img