W najnowszym sondażu PiS traci na rzecz Konfederacji. @TVN24

Podobne

Udostępnij

W najnowszym sondażu PiS traci na rzecz Konfederacji. @TVN24
Subskrybuj kanał TVN24 i bądź na bieżąco:

W najnowszym sondażu poparcia dla partii politycznych Prawo i Sprawiedliwość oraz Koalicja Obywatelska zdobyły odpowiednio 29,8 i 29,7 procent głosów. Dalej uplasowały się, również z niemal identycznym wynikiem, Konfederacja (11,6 proc.) i Trzecia Droga (11,2 proc.). Badanie pracowni Opinia24 zostało przeprowadzone po pierwszych publikacjach w sprawie Funduszu Sprawiedliwości.

Gość „Faktów po Faktach” socjolog prof. Andrzej Rychard zastanawiał się, z czego bierze się sondażowy spadek partii Jarosława Kaczyńskiego i jak wiele „żelazny” elektorat PiS jest w stanie wybaczyć politykom Zjednoczonej Prawicy.

żródło

#najnowszym #sondażu #PiS #traci #rzecz #Konfederacji #TVN24

16 KOMENTARZE

  1. Socjalizm w EU jest czymś oczywistym. W UK też, pomimo, że jest tam królestwo. Dowodem na to są benefity. 500+ nie było niczym nadzwyczajnym. Byliśmy zobowiązani do tych benefit, jako państwo członkowskie EU. Wcześniej nie było tego. Tłumaczono nam to tym, że PRL się skończył. Gdybyśmy nie byli w EU, prawdopodobnie nie byłoby też benefitów w tak wysokiej kwocie. To nie jest zasługa PiS. To tylko była dobra okazja do wykorzystania tego w propagandzie sukcesu. Gdyby nie Jan Paweł II, to nie bylibyśmy w EU. Nie jest to więc też zasługa ani PiS, ani LPR, tylko wiernych kościoła katolickiego. Dzisiaj o tym zapominamy. Obrażamy w ten sposób świętego Jana Pawła II. Grzech pychy krąży od kilkunastu lat po elitach władzy politycznej. Gdyby nie EU, nie Jan Paweł II, nie wierni kościoła katolickiego, to bylibyśmy pod ruskim butem, ruską ropą i gazem.

  2. PiS nawet jeśli straci ma rzecz Konfederacji to i tak nie szkodzi . Oni mają wspólny cel więc nie ma strachu. Kaczyński już oficjalnie z kumał się z Ordo Juris ,a do Ordo Juris należy żona Bosaka ,który prawdopodobnie chce wystartować w wyborach na prezydenta. Więc wszystko pasuje. Starzy Pisowcy się wykruszą ,a młodzi z PiSu , SPlu zawiążą sojusz z młodymi z Konfederacji. Oni zawsze mieli wspólny cel przez propagande wielkich katolików i konserwatystów do wielkiej polityki i gospodarki . Tak jak Putin udając wielkiego konserwatysty grabi kase, eleminuje przeciwników i przejmuje strategiczne struktury gospodarki ,przez które może pociągać sznurkami. Zawsze trzeba całość widzieć.

spot_img