W najbliższą sobotę serdecznie zapraszam na spotkania otwarte z liderem wielkopo…

Podobne

Udostępnij

W najbliższą sobotę serdecznie zapraszam na spotkania otwarte z liderem wielkopolskiej listy w wyborach do Parlamentu Europejskiego Anną Bryłką. Widzimy się w Lesznie i Ostrowie Wielkopolskim. Do zobaczenia na trasie! #PoPierwszePolska 🇵🇱Źródło

4 KOMENTARZE

  1. Czołowy Konfederata:
    „Tu nie chodzi o to, żeby kobiet było mało. Chodzi o to, żeby nie głosowały, a jeżeli my mężczyźni nie chcemy kogoś wybrać, to już jest nasza sprawa”.
    „Jestem przeciwny prawom wyborczym dla kobiet. To jest biologia. Kobieta w wieku lat 55, kiedy estrogeny przestają działać, dochodzi do wieku, kiedy może już głosować. Estrogeny to jest natura, kobiety są dopasowane do tego, żeby wychować dzieci. Mężczyzna, przynajmniej ja, nie potrafi wytrzymać z paplającym dzieckiem dłużej niż pół godziny czy godzinę. Człowiek od tego głupieje, bo z kim przestajesz takim się stajesz. Kobiety to wytrzymują bez trudności przez estrogeny”

    Szczerze – dziwię się Paniom Kondederatkom – koledzy partyjni plują im w twarz, a one udają, że deszczyk pada.

  2. Brawo Darek Joński.Trzeba jednak przyznać, że końcówka ze słowami Kamińskiego, to najlepsza komedia dnia dzisiejszego.PRZESTĘPCA Kamiński, rozbawił każdego wyborcę ANTYPIS.Ja się będę z tego śmiała, aż do wieczora.Dziękujemy za zabawę, alkoholiku Kamiński.

spot_img