W kontekście protestów rolniczych czas ostrzegać przed prowokacjami. Akcja z tra…

Podobne

Udostępnij


W kontekście protestów rolniczych czas ostrzegać przed prowokacjami. Akcja z traktorem z sowiecką flagą i próby kontaktu z naszym biurem to był przedsmak. Teraz będą wypływać różne dziwne nagrania, pomówienia, spodziewać się też należy prób ośmieszenia i dezintegracji protestujących, inwigilacji i nacisków na powrót w niebyt, prób utworzenia podstawionej, kontrolowanej reprezentacji protestu etc. Życzę liderom środowisk rolniczych determinacji i mądrości, aby nie dali się ani podejść ani rozegrać. Jesteście naszą nadzieją na to, że Polska podnosi głowę. Miejmy się na baczności wobec wszelkich opinii, plotek czy pomówień rzucanych na temat protestujących!
#ProtestRolnikówŹródło

6 KOMENTARZE

  1. Brak dostępu do leczenia, niewolnictwo uwarunkowane długiem w bankach z obcym kapitałem, bezdomność ( 400 tys. ) grabienie owoców naszej pracy ( podatki na poziomie 70% realnie wypracowanego dochodu ), bezrobocie lub praca ponad siły np. w Amazonach, Strefach ekonomicznych, emigracja zarobkowa rozbijającą podstawową komórkę w społeczeństwie jaką jest rodzina, a co za tym idzie produkcja euro – sierot są wystarczającym powodem aby wyłapać wszystkich tych, którzy rządzili po 1989 r i przyozdobić nimi i ich rodzinami lampy. Ma ktoś lepszy pomysł?

  2. No dobrze. Ale czy przypadkiem sami strajkujący nie powinni takich osób nie dopuszczać do siebie? Ani możliwości, żeby takie osoby były wśród nich? Czy sami rolnicy nie powinni zadbać teraz o nieskazitelność swojego wizerunku?

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj