Von der Leyen + Tusk = Zielony Ład i kamienie milowe! Spotkanie Ursuli von der …

Von der Leyen + Tusk = Zielony Ład i kamienie milowe!

Spotkanie Ursuli von der Leyen i Donalda Tuska w Polsce udowadnia jaką katastrofę chcą wspólnie sprowadzić na Polaków – jak przyznała wprost sama przewodnicząca Komisji Europejskiej:
👉 „Zielony Ład to strategia wzrostu, musimy utrzymać obrany kurs, zgadzam się z moim przyjacielem Donaldem Tuskiem.”
👉 „Wiem, że polski rząd bardzo ciężko pracuje nad tym, aby wszystkie kamienie milowe zostały osiągnięte.”
A kamienie milowe to m.in. podatki od aut spalinowych, czy oskładkowanie umów cywilnoprawnych!

Dlatego idziemy do Parlamentu Europejskiego, żeby powstrzymać te szaleństwa klimatyczne i niebezpieczne absurdy! #ChcemyŻyćNormalnie

1. Nasz wspaniały naród 15 października, w swej demokratycznej większości, właśnie za tym głosował. A że chcącemu nie dzieje się krzywda, jak mówi stara rzymska maksyma, to na nic lepszego niż nas teraz czeka nie zasługujemy. Najblizsza poprawka już za 3,5 roku. Życzę elementarnej refleksji naszej wspaniałej społeczności.

2. Sprawa prosta – 9 czerwca na Konfederacja oddać trzeba głos i zachęcić rodziny znajomych do takiego samego ruchu. Jak najwięcej mandatów uzyskac i trzymać kciuki za to by inne państwa poszły tym samym torem czyli po wygraniu zdecydowały się na wyrzucenie do kosza tych szalonych pomysłów