V rozbiór Polski – korupcyjna wyprzedaż majątku narodowego!

Polskie lasy przekazywane obcokrajowcom!
Subskrybuj nasz kanał:
Chcesz wiedzieć więcej? ⬇⬇⬇

Lajkuj, subskrybuj, obserwuj i dołączaj do nas na naszych stronach, grupach i kontach:
na Instagramie:
na Facebooku:
na Twitterze:
na TikToku:
Podcasty Konfederacji:
Oficjalna strona:

Chcesz pomóc Konfederacji? Udostępniaj nasze treści!

Zapraszamy na kanały naszych liderów: @GrzegorzBraunTV

#Konfederacja #Lasy #Polska
————-
Zgadzasz się? Chcesz nas wesprzeć?
Polub 👍
Skomentuj 💬
Podaj dalej ➥
✅ Zaproś znajomych i rodzinę do subskrybowania naszego kanału, wysyłaj im nasze filmy!

V rozbiór Polski – korupcyjna wyprzedaż majątku narodowego!

00:00 Grzegorz Braun
06:32 Witold Tumanowicz

1. Cholerny skandal! Sprawdźcie na Pomorzu Zachodnim, gdzie przesiedleni Ukraińcy dostali piękne, murowane, wyposażone gospodarstwa ponemieckie! Dużo lepsze niż zostawili! Okolice Gryfic, Trzebiatowa, Modlimowo, Cerkwica, Karnice…itp! Nie do wiary! są nacje, które się n i e zmieniają! Polacy, uczcie się prawdziwej historii własnej Ojczyzny! Obysmy nie żałowali kolejny raz!

2. Polska nie brała udziału w konferencjach w Jałcie i Poczdamie a ziemie Polskie zostały bezprawnie zagrabione , ziemie odzyskane obszarowo i tak były powierzchniowo mniejsze od tych zagrabionych. Generalnie powinni oddać te nasze ziemie, podobno oddanie Kresów było rozważane ale Balcerowicz się nie zgodził bo niby zaszkodziłoby to gospodarce. Akcje Wisła inicjował okupant żydowsko/sowiecki zresztą była tożsama z akcją Z po stronie Rosyjskiej.