V rozbiór Polski – korupcyjna wyprzedaż majątku narodowego! – Konfederacja

V rozbiór Polski – korupcyjna wyprzedaż majątku narodowego! – Konfederacja
Grzegorz Braun
Witold Tumanowicz

Polub, skomentuj, udostępnij! Pomóż nam docierać z informacjami do innych!

#polityka #polskapolityka #Sejm
Zachęcam do testowania aplikacji videoparlament:
Interesujesz się polityką? Szukasz wystąpienia Twojego posła? Subskrybuj nasz kanał i wejdź na – w naszym serwisie aktualne wystąpienia poselskie wraz ze stenogramami!

Dołącz do nas także tutaj:
FB:

Źródła większości materiałów wideo:
System Informacyjny Sejmu: sejm.gov.pl
System Informacyjny Senatu: senat.gov.pl
oraz publikacje osób publicznych.

Na kanale zdajemy sprawozdanie z aktywności polityków wszystkich opcji politycznych w celach dokumentalnych. Publikacja filmu nie oznacza więc, że popieramy czy jesteśmy przeciwni prezentowanemu stanowisku. Wierzymy, że dzięki temu pomagamy uniknąć manipulacji, a dzięki prezentacji pełnych wypowiedzi wyborca wyrobi sobie własne stanowisko.

Życzymy mądrych wyborów!

1. Nie widzę swego komentarza, a to najlepszy dowód na to ,że ukraińska diaspora ma długie łapy. Ośmieliłem się napisać,że to już trzecie pokolenie post banderowców – wychowanych i wykształconych w powojennej Polsce , objęło szereg stanowisk w państwie polskim i działa na korzyść banderowskiej Ukrainy a nie Polski. Chętnie zamieszcza się informacje że ryży wyprzedaje Polskę , ale ani słowa o tym, o czym mówi pan Braun. Rozbrojenie Polski- też zaakceptowali, podobnie jak ograbienie Polaków z 56 miliardów złotych darowizny na rzecz swoich rodaków z także – przyjęcie na wikt i opierunek ponad dwóch milionów.
    Jeśli ktokolwiek zagraża Polsce to właśnie ta, nacjonalistyczna , banderowska , roszczeniowa Ukraina.

2. Jeszcze oszusci złodzieje rządu nie utworzyli a już morderstwa nagminne……Z tuska biorą przykład bo giertych z nojmanem ich uniewinniać będą….BRAUN MODL SIĘ ALE NIE PUBLICZNIE CO NASLADUJESZ BOLKA AGENTA TEZ PUBLICZNIE MODLIL SIĘ Z TUSKIEM A ZGNOILI WYSPRZEDALI WSZYSTKO DONOSILI NA WSZYSTKICH DLA STANOWISK I PIENIĘDZY