UWAGA PODAJ DALEJ Według raportu Najwyższej Izby Kontroli przez zaniechania rząd…

UWAGA❗ PODAJ DALEJ❗ Według raportu Najwyższej Izby Kontroli przez zaniechania rządzących i Głównego Inspektoratu Farmaceutycznego kilkaset tysięcy dawek szczepionek przeciwko COVID-19, które powinny zostać wycofane z użycia jako zagrażających zdrowiu lub życiu, zostało podanych pacjentom. Być może Tobie lub Twoim bliskim.

Wadliwe serie szczepionek:
Moderna Spikevax: seria nr 000190A
Johnson & Johnson Jenssen: seria nr XD955

Sprawdź, czy dostałeś dawki serii szczepionek, które mogą zagrażać Twojemu zdrowiu i życiu.
Jak to zrobić?
Sprawdź dokumenty, które otrzymałeś w punkcie szczepień.
Jeżeli nie możesz ich odnaleźć lub ich nie otrzymałeś, zaloguj się profilem zaufanym do swojej historii szczepień na Internetowym Koncie Pacjenta (link na grafice i w komentarzu).

Tam znajdziesz informację o serii dawek szczepionek, które Tobie podano.

⚠ Mamy do czynienia z gigantyczną aferą rządu, który w pełni świadomie naraził zdrowie i życie wielu Polaków. Nie pozwólmy zamieść tej sprawy pod dywan. Podajcie dalej tę informację swojej rodzinie i znajomym!