Uwaga Lubelskie: wicemarszałek Krzysztof Bosak rekomenduje RAFAŁA MEKLERA (5.) …

✅ Uwaga Lubelskie: 🇵🇱wicemarszałek Krzysztof Bosak rekomenduje RAFAŁA MEKLERA (5.) jako kandydata na europosła w Waszym okręgu‼

„📢 Wszystkich głosujących w wyborach do 🇪🇺 Parlamentu Europejskiego na Lubelszczyźnie, w okręgu 8 zachęcam do oddania głosu na 🇵🇱 Rafała Meklera!

✅ Rafał Mekler jest liderem lubelskich struktur Ruchu Narodowego i jednym z regionalnych liderów Konfederacji. Od lat angażuje się w działalność polityczną i społeczną. Jest organizatorem lubelskich społecznych obchodów Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych i obchodów rocznicy Rzezi Wołyńskiej. Dba o sprawy lokalne, dzięki działaniom jego i struktur Konfederacji udało się wprowadzać motocykle na buspasy w Lublinie.

✅ W ciągu ostatnich dwóch lat inicjował działania na rzecz obrony branży transportowej, współorganizował protesty na granicy, uczestniczył i nadal uczestniczy w spotkaniach z przedstawicielami rządu, gdzie pracuje nad rozwiązaniami korzystnymi dla branży. Za tę działalność trafił na ukraińską listę Myrotvorca zawierającą spis „wrogów Ukrainy”.

✅ Rafał Mekler wspiera także rolników, wielokrotnie uczestniczył w protestach na terenie województwa lubelskiego czy w Warszawie. Jest zawsze tam, gdzie niesprawiedliwość wynikająca z błędów politycznych szkodzi zwykłym pracującym ludziom.

✅ Jest przedsiębiorcą w branży transportowej. Interesuje się historią broni pancernej z okresu II wojny światowej, w wolnych chwilach trenuje boks. Jest ojcem i mężem.

✅ Serdecznie polecam tę kandydaturę na Lubelszczyźnie. Rafał Mekler z pewnością będzie doskonale reprezentował region i całą 🇵🇱 Polskę na forum Parlamentu Europejskiego. Jego doświadczenie i wiedza na temat problemów branży transportowej może pomóc powstrzymać szalone plany Brukseli!”

#DrużynaBosaka

22 osób polubiło posta