Usunięcie z rankingu zaufania społecznego jest najwyższą formą uznania dla polit…

Podobne

Udostępnij

Usunięcie z rankingu zaufania społecznego jest najwyższą formą uznania dla polityka opozycji 🙂Źródło

34 KOMENTARZE

  1. Jak w tym kraju ma być dobrze, jak pieski niemiaszkow działające na szkodę kraju mają zaufanie na poziomie 53… Potem Kamysz, który wych… Przedsiębiorców xDDDDDDDDD… Kraj z gówna i dykty, niebawem się wszystko tu zawali. To nie będzie nie winnego. Później po latach dzięki Polakom i ich uporczywości kraj wstanie na nogi i do koryta wrócą te same świnie xD. I tak się kręci ta karuzela.

  2. Gdzie jest Krzysztof Bosak? Nie, mało wiarygodne badanie, zapewne wykonane wśród wyborców koalicji. Dlatego chętnie wypuszczę własne ankiety a wybraną grupa badawcza będzie bardziej zróżnicowana;) Ups: właśnie doczytałam na ich stronie, w jaki sposób ma miejsce badanie. Wywiad face to face…i w sumie, chyba mówi wszystko. Raz, że grupa badawcza jest bardzo mała, bo czym jest grupa 1000 osób? Dalej: respondenci wiedzą kiedy będzie z nimi wywiad i czego będzie dotyczył, co również obniża jego wiarygodność. Reasumując: ludzie nie mając anonimowości, wiedząc, że danego dnia będą dopytywani o jakieś rzeczy, mogą bać się odpowiadać zgodnie z własnym sumieniem.

  3. BS…. kto płacił za to „badanie”? Podążaj za kasą! Pomijam fakt ze pierwszych 15 osób na liście nawet nie jest Polakami… jprdle.. co za tępy naród! Mimo iż Piłsudski był też lewakiem to nie sposób nie zgodzić się z jego oceną „narodu”…

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj