Usunąć z internetu wszystkich lewackich patocelebrytów, a tych winnych pedofilii…

Podobne

Udostępnij

Usunąć z internetu wszystkich lewackich patocelebrytów, a tych winnych pedofilii surowo ukarać ❗


59 osób polubiło posta

Źródło

8 KOMENTARZE

  1. Czytam Panie Michale Pańskie równie absurdalne co infantylne hasełka i mam wrażenie, że urodził się Pan o conajmniej osiemset lat za późno. Przegapił Pan fakt, że Średniowiecze ze swoją pseudo katolicką narracją dawno odeszło do niechlubnej historii. Dziś takie określenia jak użyte przez Pana „lewactwo”, jest pustym słowem porozumiewania się ze sobą ludzi o pustych umysłach. Żyje Pan nie w XIV, ale w XXI wieku, gdzie tolerancja, wolność słowa i wyznania, wyznaczają humanistyczną wartość człowiek. Jeżeli Pan tego jeszcze nie zrozumiał, to co najwyżej można Panu współczuć, bo swoimi żałosnymi żądaniami, kompromituje Pan i siebie i teorie, których tak niezdarnie Pan bronisz.

  2. Oczywiście Michał Urbaniak próbuje taniej sztuczki.
    W ok. 38 proc. spraw, które trafiły do Państwowej Komisji ds. Pedofilii wskazanym sprawcą był członek rodziny; większość była jednak niespokrewniona z ofiarą, wśród nich największą grupą byli duchowni – wynika z drugiego raportu Komisji. Najwięcej zgłoszeń o przestępstwach pochodziło od rodziców ofiar.
    https://www.pap.pl/aktualnosci/news%2C1388611%2Craport-o-pedofilii-wiekszosc-sprawcow-niespokrewniona-z-ofiara-wsrod-nich

spot_img