Ursula von der Leyen twierdzi, że KONFEDERACJA zagraża „unijnym wartościom”. To …

Ursula von der Leyen twierdzi, że Konfederacja zagraża „unijnym wartościom”. To prawda – zagrażamy Zielonemu Ładowi, Fit for 55, unijnym podatkom, likwidowaniu aut spalinowych i innym klimatycznym wariactwom, które niszczą rolnictwo i całą gospodarkę! To właśnie te szalone „wartości” chcemy powstrzymać i po to chcemy wprowadzić w wyborach do Parlamentu Europejskiego jak największą liczbę europosłów!

A dlaczego eurokraci na czele z von der Leyen widzą zagrożenie w Konfederacji, a nie w PiS? Dlatego, że PiS z premierem Morawieckim godziło się na wszystko co narzuca UE na czele z Zielonym Ładem!

#Ursula #von #der #Leyen #twierdzi #że #Konfederacja #zagraża #unijnym #wartościom