UNIA ZNOWU UDERZA W KIEROWCÓW – TERAZ BĘDZIEMY PRZECHODZIĆ REGULARNE BADANIA, A…

🇪🇺 UNIA ZNOWU UDERZA W KIEROWCÓW – TERAZ BĘDZIEMY PRZECHODZIĆ REGULARNE BADANIA, ALBO ZABLOKUJĄ NAM ,,PRAWKO”‼

Zniechęcania Europejczyków do samochodów ciąg dalszy. Tym razem wszyscy mamy przechodzić badania okresowo sprawdzające zdolność do jazdy, tak jak przechodzą je profesjonalni kierowcy. Po co? Nie wie nikt.

My wiemy: posiadanie i użytkowanie samochodu ma być tak trudne, drogie i uciążliwe, żeby każdy niewolnik, zwany też obywatelem, przesiadł się na zbiorkom, rower lub własne nogi.

Przed końcem lutego 2024 r. projekt trafi pod obrady władz UE. Zgodnie z planem w tym roku tekst nowej dyrektywy ma zostać zatwierdzony i opublikowany. Z czasem przełoży się on na codzienność milionów kierowców. Propozycja nowej dyrektywy uściśla, że w przypadku, gdy badania w związku z wymianą prawa jazdy nie zostaną zaktualizowane, prawo jazdy zostanie czasowo zawieszone.

🛑 PRECZ Z ABSURDAMI UNII EUROPEJSKIEJ‼

Podajcie dalej‼