UNIA CHCE ŁATWIEJ I SZYBCIEJ ODBIERAĆ NAM PRAWA JAZDY Pozbawianie nas należn…

🇪🇺 UNIA CHCE ŁATWIEJ I SZYBCIEJ ODBIERAĆ NAM PRAWA JAZDY‼

🛑 Pozbawianie nas należnego prawa do poruszania się samochodami wedle własnej woli wchodzi w nowy etap. Teraz nie tylko nie będziemy mogli rejestrować nowych aut spalinowych na uczciwych zasadach (bo będą dodatkowo opodatkowane), ale o wiele łatwiej będzie w ogóle stracić ,,prawko”.

🇪🇺 Eurokraci chcą, by odebranie prawa jazdy następowało już w momencie, gdy w terenie zabudowanym PRZEKROCZYMY DOZWOLONĄ PRĘDKOŚĆ O 30 KM/H‼

Do tej pory jest to 50 km/h, co i tak stanowi absurd i jest po prostu etapem pośrednim w procesie gotowania żaby. To jednak nie wszystko‼ 🇪🇺 Unia chce bowiem, by zakaz poruszania się samochodem w przypadku odebrania obowiązywał nie tylko w kraju, gdzie to prawo jazdy straciliśmy, ale NA TERENIE CAŁEJ 🇪🇺 UNII EUROPEJSKIEJ.

🛑 Poza samą perfidią tego rozwiązania widzimy także postępującą federalizację UE. Kolejne prawa obowiązują już nie tylko w konkretnych państwach, ale są wyciągane na poziom całej ,,wspólnoty”. Przygotowania do zniesienia państw narodowych idą pełną parą.

🛑 Absurdom UE trzeba się jak najostrzej przeciwstawiać. Nie tylko tym drogowym‼

Podajcie dalej‼ Pokazujmy Polakom, czym naprawdę jest UE‼