Umówiliśmy się w umowie koalicyjnej, że zanim zajmiemy się ustawą o związkach pa…

Podobne

Udostępnij


Umówiliśmy się w umowie koalicyjnej, że zanim zajmiemy się ustawą o związkach partnerskich będzie wpisanie do Kodeksu karnego mowy nienawiści ze względu na orientację seksualną i płeć. – zapowiedziała minister do spraw równości Katarzyna Kotula z Lewicy.

Mało tego – KO, PSL, Polska2050 i Lewica chcą, by tzw. mowa nienawiści była ścigana z urzędu! Powiedzmy wprost – im chodzi o stworzenie niebezpiecznego dla wolności słowa narzędzia CENZURY! Ten szkodliwy absurd trzeba ZABLOKOWAĆ ‼️Źródło

7 KOMENTARZE

  1. Braun jasno pokazał jakie siły de facto rządzą w Polsce i kto trzyma media. Postawa Konfy w tym temacie jest powiedzmy sobie jasno – nijaka. Na zasadzie ; nie biją nas to jest ok. Likwidują media pro PiSowe jest OK. Albo jak jadą na TV Republika jest ok bo to nie nasza TV. Panowie gra zespołowa tutaj musi być. A temat jest poważny bo zachodnie koncerny typu Żabka czy Ikea mają wpływ na polskie media. A prywatyzacja na wiele się nie zda bo światowa finansjera forsuje lewackie poglądy. Łatwo można atakować Biedronia i innych. Dobierzcie się do dópy zachodnim koncernom bo to one sterują politykami. Sprawę trzeba postawić jasno ; albo robicie biznes albo politykę. A jak chcecie robić politykę to wypad z tego kraju i tyle.

spot_img
Dołącz do Konfederacji Korony Polskiej
close-link

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj