UKRAIŃCY GROŻĄ POLSKIEMU ROLNIKOWI, KTÓRY UJAWNIŁ KŁAMSTWA POLSKICH I UKRAIŃSKI…

🇺🇦 UKRAIŃCY GROŻĄ POLSKIEMU ROLNIKOWI, KTÓRY UJAWNIŁ KŁAMSTWA POLSKICH I UKRAIŃSKICH WŁADZ WS. IMPORTU ZBOŻA‼

🇵🇱 Nie ma na to naszej zgody – Konfederacja interweniuje w MSZ‼

✅ Pan Huber Ojdana, podlaski młody rolnik, wykazał się odwagą i niedawno w sieci przedstawił rzeczywistą sytuację związaną z procederem nielegalnego importu z Ukrainy. Zdemaskował tym kłamstwa obu niestety – polskiego i ukraińskiego. Za to trafił na LISTĘ WROGÓW NARODU UKRAIŃSKIEGO organizacji Myrotworec. Groźby otrzymuje on sam oraz jego rodzina.

Lista Myrotworca jest tworzona we współpracy z ukraińskimi służbami, chociaż jeszcze do niedawna figurowały na niej głównie osoby kolaborujące z Rosjanami w wysiłku wojennym. Niestety, teraz Ukraińcy wpisują na listę „do odstrzału” także Polaków. Znajdują się tam m.in. Rafał Mekler i Tomasz Buczek, obaj będący działaczami Konfederacji, Ruchu Narodowego, ale też liderami protestów przewoźników i rolników.

⛔ Miarka się przebrała. 🇵🇱 Konfederacja interweniuje w Ministerstwie Spraw Zagranicznych, gdzie posłowie Wawer, Mulawa i Płaczek domagają się pilnej reakcji polskich władz i objęcia pana Huberta oraz innych zastraszanych Polaków ochroną.

Podajcie dalej‼

164 osób polubiło posta