Układ polityczno-medialny po raz pierwszy czuje się naprawdę zagrożony, dlatego…

✅ Układ polityczno-medialny po raz pierwszy czuje się naprawdę zagrożony, dlatego rzucił się na nas z atakiem. Konsekwentnie zdobywamy coraz większe poparcie, przekonujemy do naszego programu reform Polski kolejnego grupy ludzi, a czarę goryczy przelała dla nich nasza chęć wzmocnienia Najwyższej Izby Kontroli i zamiar rozliczenia tej oraz każdej innej władzy. Wiedzą, że nie damy się przekupić i nie usiądziemy z nimi do stolika, więc wszyscy ruszyli z produkcją kłamstw na nasz temat, by oszczerstwami zniechęcić do nas wyborców.

Tak wygląda dziś scena polityczna w Polsce – jest Konfederacja, walcząca o zmiany z korzyścią dla obywateli i są oni: wieloletnie kliki partyjno-medialne III RP, które wspólnie walczą o to, by nic się nie zmieniło.

Ale mamy dla nich wszystkich jedną wiadomość: nigdy nie odpuścimy. Jesteśmy dla Was, sami przeciwko wszystkim, bo tylko my bronimy wolności, własności i sprawiedliwości! Dołączcie do nas i wspólnie wywróćmy im ten stolik, przy którym wygodnie siedzą od wielu lat!

1 KOMENTARZ