UE wprowadziła zakaz płacenia gotówką powyżej 10 tys. euro oraz obowiązek weryfikacji tożsamości przy płatności gotówką już powyżej 3 tys. euro, a głosowali za tym europosłowie KO, Lewicy, PSL i Polski2050, a rząd Tuska oficjalnie oświadczył poprzez ministra finansów, że jest za. Ich cel jest jasny – stopniowo likwidować gotówkę, by coraz bardziej ograniczać naszą wolność i prywatność!

Dlatego jako jedyne ugrupowanie w Polsce idziemy do europarlamentu, by zablokować dalsze ograniczanie gotówki i żądamy konstytucyjnej ochrony gotówki‼️
Treść zapisu jakie proponujemy jest oczywista i nie pozostawia żadnych wątpliwości – „Każdemu zapewnia się możliwość nieograniczonych płatności gotówkowych.”

Możliwość obrotu gotówkowego i posiadanie własnej waluty to fundament wolności i suwerenności, a eurokraci popierani m.in. przez rząd Tuska chcą mieć większą kontrolę nad tym, co, gdzie i kiedy kupujemy. Nigdy nie zgodzimy się na tą współczesną formę niewolnictwa!

Pamiętajcie – 9 czerwca głosujemy na KONFEDERACJĘ, w obronie gotówki i wolności!

#BronimyGotówki #KonfederacjaKoronyPolskiej
#Konstytucja #Gotówka #PolskiZłoty #Pieniądze